Strona główna LUBACZÓW Zatrzymano czterech poszukiwanych

Zatrzymano czterech poszukiwanych

0
Reklama

Policjanci z lubaczowskiej komendy, w ciągu jednego dnia, zatrzymali cztery osoby poszukiwane przez wymiar sprawiedliwości, w celu odbycia kary pozbawienia wolności za wcześniej popełnione przestępstwa. Zgodnie z dyspozycją sądu, czterej mieszkańcy powiatu lubaczowskiego trafili do zakładu karnego.

Dzisiaj od samego rana policjanci z lubaczowskiej komendy, prowadząc działania „Poszukiwany”, zatrzymali czterech mężczyzn. Pierwszy, 44-letni mieszkaniec gminy Lubaczów, został zatrzymany po godz. 6:30 i osadzony w policyjnym areszcie. Następnie został przewieziony do zakładu karnego, gdzie spędzi sześć miesięcy pozbawienia wolności za wcześniej popełnione przestępstwa.

Reklama

Drugi poszukiwany został zatrzymany przez policjantów z Komisariatu Policji w Oleszycach tuż przed godz. 7. Za niestosowanie się do sądowego zakazu, 38-letni mieszkaniec gminy Oleszyce następne sześć miesięcy spędzi w więzieniu. Jeszcze dzisiaj został tam przewieziony.

Kolejnego poszukiwanego, przed godz. 8, zatrzymali dzielnicowi z Lubaczowa. Mężczyzna poszukiwany był przez wymiar sprawiedliwości za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego. 40-letni mieszkaniec Lubaczowa został przewieziony do zakładu karnego, gdzie spędzi następne sześć miesięcy.

Ostatniego z poszukiwanych zatrzymali policjanci z posterunku w Cieszanowie, o godz. 9. 26-letni mieszkaniec gminy Cieszanów, za niestosowanie się do sądowego zakazu, jeszcze dzisiaj trafił do więzienia. Będzie tam odbywał karę czterech miesięcy pozbawienia wolności.

Reklama
Poprzedni artykułChciał wyjechać ciężarówką z naczepą, ale nie miał kategorii na jej prowadzenie
Następny artykułSytuacja w Bieszczadach. Zamknięto ścieżkę przyrodniczo-historyczną

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!