Strona główna KROSNO Zaginęła 15-latka z Krosna. Trwają poszukiwania

Zaginęła 15-latka z Krosna. Trwają poszukiwania

0
Reklama

Trwają poszukiwania nastoletniej Izabeli Buczyńskiej z Krosna. Dziewczyna w dniu 21.09.2022 roku samowolnie pod nieobecność pozostałych domowników oddaliła się z miejsca zamieszkania na Osiedlu Tysiąclecia w Krośnie – po raz ostatni widziana była tego samego dnia przy ulicy Magurów. Niestety nastolatka do obecnej chwili nie powróciła do miejsca zamieszkania, nie nawiązała również kontaktu z rodziną, ani z przyjaciółmi, a jej aktualne miejsce pobytu oraz jej dalsze losy pozostają nieznane.

Bliscy zaginionej bardzo się o nią martwią i bardzo za nią tęsknią, proszą również wszystkich o pomoc w jak najszybszym odnalezieniu jej.

Reklama

Rysopis zaginionej nastolatki :

170 cm wzrostu

Włosy długie , koloru ciemnego

Niestety na obecną chwilę nie posiadamy informacji odnośnie ubioru nastolatki w dniu zaginięcia

Wszystkie osoby, posiadające jakiekolwiek informacje odnośnie losów zaginionej nastolatki lub takie , które mogły by się przyczynić do jej odnalezienia lub ustalenia jej aktualnego miejsca pobytu bardzo prosimy o niezwłoczny kontakt z funkcjonariuszami z Komendy Miejskiej Policji w Krośnie pod numerem telefonu : 47 828 33 10 lub kontakt z najbliższą jednostką policji na terenie całego kraju pod numerem alarmowym 112 .

Reklama
Poprzedni artykułChcieli zrobić sobie zdjęcie na granicy. Dostali mandaty
Następny artykułPodczas kontroli drogowej wyszło, że ma marihuanę i mefedron
Izabela Pomykała Redaktor naczelna

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj