Strona główna RZESZÓW Zabezpieczyli u niego susz konopny. Grozi mu więzienie

Zabezpieczyli u niego susz konopny. Grozi mu więzienie

0
Reklama

Do trzech lat pozbawienia wolności grozi mężczyźnie, podejrzanemu o uprawę konopi i posiadanie narkotyków. Podczas przeszukania w jego miejscu zamieszkania policjanci zabezpieczyli susz ziela konopi. W przydomowym ogródku oraz w pojemnikach, 33-latek prowadził nielegalną uprawę konopi. Mężczyzna usłyszał zarzuty.

Policjanci z wydziału kryminalnego rzeszowskiej komendy, uzyskali informację o mężczyźnie, który w miejscu zamieszkania, może posiadać narkotyki. Postanowili to sprawdzić. Pojechali pod ustalony adres i ich przypuszczenia potwierdziły się. Mieszkający tam 33-latek, posiadał susz roślinny. Wstępne badania potwierdziły, że jest to marihuana.

Reklama

Podczas przeszukania posesji, funkcjonariusze znaleźli nielegalną uprawę konopi innych niż włókniste. Jeden z krzewów rósł w przydomowym ogródku, 10 innych było przechowywanych w pojemnikach w jego domu. 33-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Na miejscu funkcjonariusze przeprowadzili oględziny i zabezpieczyli ślady.

Na podstawie zebranego materiału dowodowego, policjanci z komisariatu na Baranówce, przedstawili mu zarzut posiadania środków odurzających w postaci suszu ziela konopi innych niż włókniste oraz uprawę konopi innych niż włókniste.

Akta postępowania przesłali do Prokuratury Rejonowej dla Miasta Rzeszów. Prokurator zastosował wobec podejrzanego środki zapobiegawcze w postaci dozoru policji i zakazu opuszczania kraju.

Poprzedni artykułSzczęśliwy finał poszukiwań 34-latka
Następny artykułJest kolejne ostrzeżenie przed burzami z gradem

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!