Strona główna MIELEC Szczęśliwy finał poszukiwań 34-latka

Szczęśliwy finał poszukiwań 34-latka

0
Reklama

Szczęśliwie zakończyła się prowadzona przez mieleckich policjantów akcja poszukiwawcza za zaginionym 34-latkiem. Mężczyzna wyszedł z domu po rodzinnej sprzeczce. Funkcjonariusze, wspólnie ze strażakami oraz mieszkańcami wsi, odnaleźli go w pobliskich polach. Mężczyzna został przekazany pod opiekę medyczną.

W sobotę po godz. 20 policjanci z Mielca szukali zaginionego 34-letniego mężczyzny, mieszkańca gminy Czermin. Poszukiwania rozpoczęto po tym, jak rodzina zaalarmowała funkcjonariuszy o jego zaginięciu. 34-latek wyszedł z domu wczesnym rankiem po sprzeczce i po kilku godzinach napisał wiadomość sms do członków rodziny, że potrzebuje pomocy. Z uwagi na panującą wysoką temperaturę, brak kontaktu oraz realne zagrożenie zdrowia i życia mężczyzny, policjanci podjęli decyzję o wszczęciu poszukiwań najwyższego poziomu.

W poszukiwania zaangażowanych zostało 25 policjantów, 1 zastęp Państwowej Straży Pożarnej (JRG I) z Mielca, 5 Jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej z: Czermina, Ziempniowa, Trzciany, Szafranowa oraz Dąbrówki Osuchowskiej, Wójt Gminy Czermin, rodzina i sąsiedzi.

Reklama

Po trwającej kilka godzin akcji poszukiwawczej i przeszukaniu kilku hektarów pól uprawnych i terenów leśnych mieleccy funkcjonariusze odnaleźli wycieńczonego mężczyznę w polu kukurydzy.

34-latka, policjanci przetransportowali do najbliższej drogi, gdzie został przekazany pod opiekę medyczną.

Mieleccy policjanci składają podziękowania wszystkim zaangażowanym w poszukiwaniu mężczyzny.

Poprzedni artykułKierujący ciężarówką wjechał w słup energetyczny w centrum Dukli
Następny artykułZabezpieczyli u niego susz konopny. Grozi mu więzienie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!