Strona główna KROSNO Wypadek w Iskrzyni. Policja bada przyczyny zdarzenia

Wypadek w Iskrzyni. Policja bada przyczyny zdarzenia [foto]

0
Reklama

Kilkudziesięciu strażaków, ratownicy i policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego w Iskrzyni, z udziałem opla i ciężarowej cysterny. 43-letnia kierująca osobówką z ciężkimi obrażeniami trafiła do szpitala. Przez kilkanaście godzin droga krajowa nr 19 w miejscu wypadku była zablokowana.

Do wypadku doszło wczoraj, około godz. 9.40, na odcinku drogi krajowej nr 19 w miejscowości Iskrzynia. Wstępnie ustalono, że 43-letnia kierująca oplem, podróżując w kierunku Miejsca Piastowego, zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się z ciężarowym manem. Następnie ciągnik siodłowy wraz z cysterną stoczył się z przydrożnego nasypu i przewrócił na bok.

Reklama

W wyniku zdarzenia 43-letnia kierująca oplem została zakleszczona we wraku swojego pojazdu. Kobieta doznała ciężkich obrażeń ciała i wymagała natychmiastowej hospitalizacji. 46-letni kierujący manem był trzeźwy i nie odniósł obrażeń.

Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia. Droga krajowa nr 19 w miejscu wypadku przez kilkanaście godzin była zablokowana z uwagi na konieczność zabezpieczenia chemikaliów przewożonych w cysternie. Na czas działań ratowniczych oraz usuwania skutków wypadku, policjanci zorganizowali objazdy.

Reklama
Poprzedni artykułUwierzyła oszustce i straciła 65 tysięcy złotych
Następny artykułZmarł wieloletni kierownik Smoczanki Mielec. Miał 36-lat

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj