Strona główna KROSNO Wypadek w Iskrzyni. Policja bada przyczyny zdarzenia

Wypadek w Iskrzyni. Policja bada przyczyny zdarzenia [foto]

0
Reklama

Kilkudziesięciu strażaków, ratownicy i policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego w Iskrzyni, z udziałem opla i ciężarowej cysterny. 43-letnia kierująca osobówką z ciężkimi obrażeniami trafiła do szpitala. Przez kilkanaście godzin droga krajowa nr 19 w miejscu wypadku była zablokowana.

Do wypadku doszło wczoraj, około godz. 9.40, na odcinku drogi krajowej nr 19 w miejscowości Iskrzynia. Wstępnie ustalono, że 43-letnia kierująca oplem, podróżując w kierunku Miejsca Piastowego, zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się z ciężarowym manem. Następnie ciągnik siodłowy wraz z cysterną stoczył się z przydrożnego nasypu i przewrócił na bok.

Reklama

W wyniku zdarzenia 43-letnia kierująca oplem została zakleszczona we wraku swojego pojazdu. Kobieta doznała ciężkich obrażeń ciała i wymagała natychmiastowej hospitalizacji. 46-letni kierujący manem był trzeźwy i nie odniósł obrażeń.

Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia. Droga krajowa nr 19 w miejscu wypadku przez kilkanaście godzin była zablokowana z uwagi na konieczność zabezpieczenia chemikaliów przewożonych w cysternie. Na czas działań ratowniczych oraz usuwania skutków wypadku, policjanci zorganizowali objazdy.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!