Strona główna BRZOZÓW Wypadek pod Brzozowem. Dwoje dzieci trafiło do szpitala

Wypadek pod Brzozowem. Dwoje dzieci trafiło do szpitala [foto]

0
Reklama

Brzozowscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj na granicy miejscowości Humniska i Grabownica Starzeńska. Czołowo zderzyła się tam kierująca fordem focusem z kierującym volkswagenem. W wyniku zdarzenia dwoje dzieci trafiło do szpitala. Kierujący pojazdami byli trzeźwi.

Wczoraj po godz. 13, policjanci zostali skierowani na miejsce zdarzenia drogowego, do którego doszło na granicy miejscowości Humniska i Grabownica Starzeńska. Funkcjonariusze wstępnie ustalili, że 31-letnia obywatelka Ukrainy kierująca fordem focusem, jadąc w kierunku Brzozowa zjechała na przeciwny pas ruchu i zderzyła się z nadjeżdżającym z przeciwnego kierunku, kierującym volkswagenem. Wskutek zderzenia się pojazdów, volkswagen zjechał do przydrożnego rowu. Kobieta przewoziła czworo pasażerów, w tym dwoje małych dzieci. Wszyscy to obywatele Ukrainy. Natomiast kierowca volkswagena, 32-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego jechał sam. Kierujący pojazdami byli trzeźwi.

Reklama

W wyniku zdarzenia dwoje dzieci wraz z opiekunkami trafiło na badania do szpitala. Na szczęście nikt nie doznał żadnych obrażeń.

Droga na tym odcinku była całkowicie zablokowana. Funkcjonariusze wykonali oględziny miejsca zdarzenia, ustalili świadków i zabezpieczyli ślady. Pozwolą one na dokładne ustalenie przyczyn i okoliczności tego zdarzenia.

Poprzedni artykułTerytorialsi pomogli w Przemyślu przyjąć ok. 34 tys. kobiet z dziećmi [foto]
Następny artykułPijany bez uprawnień dostał mandat. Teraz czeka go jeszcze kara sądowa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!