Strona główna BRZOZÓW Wypadek pod Brzozowem. Dwoje dzieci trafiło do szpitala

Wypadek pod Brzozowem. Dwoje dzieci trafiło do szpitala [foto]

0
Reklama

Brzozowscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj na granicy miejscowości Humniska i Grabownica Starzeńska. Czołowo zderzyła się tam kierująca fordem focusem z kierującym volkswagenem. W wyniku zdarzenia dwoje dzieci trafiło do szpitala. Kierujący pojazdami byli trzeźwi.

Wczoraj po godz. 13, policjanci zostali skierowani na miejsce zdarzenia drogowego, do którego doszło na granicy miejscowości Humniska i Grabownica Starzeńska. Funkcjonariusze wstępnie ustalili, że 31-letnia obywatelka Ukrainy kierująca fordem focusem, jadąc w kierunku Brzozowa zjechała na przeciwny pas ruchu i zderzyła się z nadjeżdżającym z przeciwnego kierunku, kierującym volkswagenem. Wskutek zderzenia się pojazdów, volkswagen zjechał do przydrożnego rowu. Kobieta przewoziła czworo pasażerów, w tym dwoje małych dzieci. Wszyscy to obywatele Ukrainy. Natomiast kierowca volkswagena, 32-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego jechał sam. Kierujący pojazdami byli trzeźwi.

Reklama

W wyniku zdarzenia dwoje dzieci wraz z opiekunkami trafiło na badania do szpitala. Na szczęście nikt nie doznał żadnych obrażeń.

Droga na tym odcinku była całkowicie zablokowana. Funkcjonariusze wykonali oględziny miejsca zdarzenia, ustalili świadków i zabezpieczyli ślady. Pozwolą one na dokładne ustalenie przyczyn i okoliczności tego zdarzenia.

Reklama
Poprzedni artykułTerytorialsi pomogli w Przemyślu przyjąć ok. 34 tys. kobiet z dziećmi [foto]
Następny artykułPijany bez uprawnień dostał mandat. Teraz czeka go jeszcze kara sądowa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj