Strona główna TARNOBRZEG Wypadek na DW 985. Zderzyły się trzy pojazdy

Wypadek na DW 985. Zderzyły się trzy pojazdy

0
Reklama

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do jakiego doszło w Siedleszczanach, na drodze wojewódzkiej nr 985 relacji Tarnobrzeg – Mielec z udziałem trzech pojazdów. W zdarzeniu ucierpiał 53-letni kierowca kii. Przez dwie godziny droga na tym odcinku była zablokowana w obu kierunkach.

W poniedziałek przed godz. 11, policjanci przyjęli zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem dwóch pojazdów osobowych i ciężarówki z naczepą. Do zdarzenia doszło na drodze wojewódzkiej nr 985 relacji Tarnobrzeg – Mielec, w miejscowości Siedleszczany w gminie Baranów Sandomierski.

Reklama

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 20-letni mężczyzna kierujący pojazdem osobowym marki Mazda, jadąc w kierunku Baranowa Sandomierskiego, zatrzymał się za pojazdem wykonującym manewr skrętu w lewo. W pewnym momencie 20-latek zauważył w lusterku, że jadąca za nim ciężarówka z naczepą nie hamuje. Kierowca mazdy, obawiając się najechania przez pojazd ciężarowy, ruszył do przodu, wjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do czołowego zderzenia z kią, która została zepchnięta na pobocze i wjechała do przydrożnego rowu. W tym czasie kierowca ciężarówki, chcąc uniknąć najechania na tył mazdy, zjechał na pobocze uderzając bokiem naczepy w barierę energochłonną. W wyniku wypadku ranny został 53-letni kierowca pojazdu marki Kia.

Policjanci ustalili, że uczestnicy zdarzenia drogowego byli trzeźwi.

Przez dwie godziny na tym odcinku droga zablokowana była w obu kierunkach. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Posterunek Policji w Baranowie Sandomierskim.

Reklama
Poprzedni artykułPolicja zabezpiecza pielgrzymkę chasydów w Leżajsku [foto]
Następny artykułOszukano ją. Ktoś podał się za policjanta CBŚP

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj