Strona główna KOLBUSZOWA Wyjaśniają przyczyny dwóch pożarów jednego dnia

Wyjaśniają przyczyny dwóch pożarów jednego dnia

0
Reklama

Wyjaśniane są okoliczności dwóch pożarów, do jakich doszło wczoraj w powiecie kolbuszowskim. W Hucie Komorowskiej spłonął budynek gospodarczy, w Wilczej Woli budynek mieszkalny. Na miejscu pracowali policjanci i strażacy.

Wczoraj około godz. 14, policjanci otrzymali zgłoszenie o pożarze budynku gospodarczego, do jakiego doszło w Hucie Komorowskiej. W budynku znajdowały się m.in. elektronarzędzia, sprzęt AGD, meble warsztatowe oraz butla gazowa. Jak ustalono, około godz. 13:30, właściciele usłyszeli głośny huk, przypominający wybuch. Po wyjściu na zewnątrz zauważyli, że pali się garaż. Właściciel powiadomił służby i usiłował ratować dobytek, w  wyniku czego doznał poparzenia dłoni. Wstępnie straty oszacowano na 50 tys. zł.

Reklama

Po godz. 18, funkcjonariusze udali się do Wilczej Woli, gdzie doszło do pożaru domu. Na miejscu ustalono, że w budynku przebywała zgłaszająca, która usłyszała głośny trzask dobiegający ze strychu. Jak się okazało zapalił się sprzęt AGD i w pomieszczeniu panowało duże zadymienie. Poszkodowana nie doznała obrażeń, straty oszacowano na 150 tys. zł.

W obu akcjach uczestniczyli strażacy z PSP w Kolbuszowej oraz druhowie z ochotniczych straży pożarnej.

Policja ustala okoliczności i przyczyny pożarów.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!