Już w najbliższą niedzielę wybory parlamentarne. Czas kampanii wyborczej dobiega końca. Prezentujemy dziś listę kandydatów do Sejmu RP z okręgu wyborczego nr 22.

Poniżej lista kandydatów z okręgu obejmującego powiaty: przemyski, m. Przemyśl, sanocki, jasielski, bieszczadzki, leski, krośnieński, m. Krosno, brzozowski, jarosławski, przeworski i lubaczowski.

Lista nr 1 Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

  1. Kasprzak Mieczysław
  2. Mercik Aleksander
  3. Zadworny Zdzisław
  4. Dachnowicz Małgorzata
  5. Hołyszko Janusz
  6. Kiszka Zbigniew
  7. Bojko Zbigniew
  8. Małecka Barbara
  9. Konopka Marek
  10. Sawiński Krzysztof
  11. Zaleszczuk Anna
  12. Fal Sabina
  13. Bardziej Iwona
  14. Hołowacz Bogumiła
  15. Barański Janusz
  16. Kobiałka-Banyś Emilia
  17. Zarychta Ryszard
  18. Horbacz Małgorzata
  19. Fedaczyńska Maria
  20. Pastuszak Marek
  21. Sokół Marek
  22. Franczak Stanisław

Lista nr 2 Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 

  1. Kuchciński Marek
  2. Schmidt-Rodziewicz Anna
  3. Uruski Piotr
  4. Babinetz Piotr
  5. Piotrowicz Stanisław
  6. Śnieżek Adam
  7. Pilch Piotr
  8. Pamuła Teresa
  9. Pawluś Adam
  10. Chrzan Tadeusz
  11. Podhalicz Lucyna
  12. Łukaszyk Dorota
  13. Drozd Adam
  14. Jędruch Ryszard
  15. Pers Grzegorz
  16. Pieszczoch Robert
  17. Bril Joanna
  18. Pocałun Alicja
  19. Burbeło Joanna
  20. Guzik Andrzej
  21. Kurowska Maria
  22. Krawiec Daniel

Lista nr 3 Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej 

  1. Rydzik Łukasz
  2. Zajdel Gabriel
  3. Mackiewicz-Rossmanith Kamila
  4. Jagustyn Janusz
  5. Piotrowska Kamila
  6. Fic Patryk
  7. Ciwoniuk Marzena
  8. Ryczan Dominik
  9. Gorczyca Iwona
  10. Bogusz Adam
  11. Kuropatwa Dagmara
  12. Wełyczko Zbigniew
  13. Baran Ewa
  14. Woś Wiesław
  15. Żółkoś Grzegorz
  16. Krukar Radosław
  17. Świeboda Monika
  18. Piela Mirosław
  19. Itner Halina
  20. Świeboda Sebastian
  21. Stebnicki Łukasz
  22. Wojnarowski Piotr

Lista nr 4 Komitet Wyborczy Konfederacja Wolność i Niepodległość

  1. Zapałowski Andrzej
  2. Berkowicz Adam
  3. Krężałek Kazimierz
  4. Stadnicki Robert
  5. Zych Małgorzata
  6. Krzanowski Jan
  7. Szwed Michał
  8. Zieliński Janusz
  9. Filip Tomasz
  10. Dudzińska-Sobolewska Grażyna
  11. Wojtuch Ryszard
  12. Nadbrzeska Jadwiga
  13. Sikora Aleksandra
  14. Hrysio Marlena
  15. Dyguła Aleksander
  16. Perżyło Anna
  17. Dulęba Witold
  18. Antochów Joanna
  19. Sobolewski Zdzisław
  20. Golba Paweł
  21. Bochnia Ewelina
  22. Zuchowski Jan

Lista nr 5 Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Obywatelska PO .N IPL Zieloni

  1. Frydrych Joanna
  2. Rząsa Marek
  3. Blecharczyk Wojciech
  4. Szkoła Józef
  5. Woś Adam
  6. Sawicka Ewa
  7. Pikul Antoni
  8. Balon Barbara
  9. Zych Jan
  10. Holcman Iwona
  11. Karaś Roman
  12. Ryznar Marian
  13. Kłak Krzysztof
  14. Słowik Maria
  15. Jurek Michał
  16. Wota Krzysztof
  17. Kostka Grażyna
  18. Knap Marzena
  19. Biały Tomasz
  20. Zawojska Izabela
  21. Wojakowski Dariusz
  22. Zadworny Waldemar