Strona główna MIELEC W Mielcu pojawił się koszmarny klaun. Zaprasza do gry…

W Mielcu pojawił się koszmarny klaun. Zaprasza do gry… [VIDEO]

0
Reklama

Kilka dni temu na TikToku pojawił się film z Mielca, w którym widać postać przebraną w strój klauna „atakującą nadjeżdżający samochód”. Prawdopodobnie wyreżyserowane nagranie podbija sieć, a postać klauna z Mielca zdobywa popularność. Na Instagramie pojawiło się już konto tej postaci, zachęcające do zagrania w tajemniczą grę.

W 2018 roku w Polsce głośno było o klaunie z Koszalina. Budząca niepokój postać intrygowała wiele osób. Pojawiały się głosy, że może być to psychopata, który próbuje coś przekazać. Po pewnym czasie klaun z Koszalina ujawnił się na swoim Instagramie pisząc:
Dziękuję wszystkim za grę! Szkoda, że tak szybko ale zasady są zasadami. Teraz wszyscy razem wesprzyjmy akcje Dziecięce Hospicjum Koszalin!

Inspiracja horrorami i złowieszczym wizerunkiem klaunów zwróciła uwagę ogromnej ilości osób i znalazła naśladowców w innych polskich miastach. 5 dni temu na TikToku pojawiło się nagranie klauna, który próbuje zatrzymać samochód w Mielcu.

Reklama

Przedwczoraj na tym samym koncie pojawił się kolejny film ukazujący przerażającą postać:

Jak informuje portal hej.mielec.pl sprawą interesuje się policja, która ma zbadać, czy w Mielcu i okolicy pojawia się postać, naruszająca prawo czy stwarzająca niebezpieczeństwo w ruchu drogowym.

Konto „Klauna z Mielca” pojawiło się na Instagramie. Tajemnicza postać zachęca tam do udziału w grze z sześcioma zadaniami.

Można podejrzewać, że podobnie jak w przypadku klauna z Koszalina chodzi o nagłośnienie wsparcia dla wartościowych inicjatywy. Mielecki klaun zachęca do wpłat na konto:
https://www.ratujemyzwierzaki.pl/soskotymielec

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!