Strona główna ŁAŃCUT W Łańcucie zapłacisz mobilnie za parkometry

W Łańcucie zapłacisz mobilnie za parkometry

0
Reklama

Z dniem 4 maja br. SkyCash udostępnił możliwość mobilnego opłacania parkowania w Łańcucie przez aplikację. To wygoda i bezpieczeństwo, na które warto sobie pozwolić.

Płatności mobilne są obecnie jedną z rekomendowanych form płatności, ze względu na ich bezpieczeństwo – użytkownicy aplikacji, całej transakcji dokonują w swoim telefonie. Nie ma potrzeby szukania parkomatów ani drobnych, więc dodatkowo użytkownicy aplikacji oszczędzają swój czas. Płacą za parkowanie w aplikacji, użytkownicy nie tylko zyskują wygodę, ale również nie narażają się na kontakt z publicznie dostępną powierzchnią parkomatów.

ReklamaUsługa pozwala na opłacenie dokładnie takiego czasu parkowania jakiego potrzebujemy dzięki funkcji START-STOP. Do wyboru są również parkowanie Na czas oraz Za określoną kwotę. Opłaty parkingowe są dokładnie takie same, jak przy zakupie papierowych bilecików.

Dzięki SkyCash, nie tylko parkowanie w mieście będzie bezpieczniejsze. Wszystkim, których czekają dalsze podróże i będą chcieli skorzystać z połączeń kolejowych aplikacja oferuje m.in.  zakup biletów PKP Intercity i aż 9 przewoźników regionalnych (m.in. Polregio). Wyszukiwanie połączeń jest bardzo proste, a zakup szybki i wygodny. Bilety dostępne są do kontroli nawet w trybie offline. Warto więc zainstalować aplikację SkyCash, jeśli planujemy wrócić do podróżowania.

To nie wszystko, bo SkyCash zadbał też o rozrywkę swoich użytkowników. W aplikacji dostępna jest szeroka oferta kodów dostępowych np. do serwisów gamingowych (takich jak Steam, Xbox, PlayStation), serwisów VOD (Netflix, CDA Premium, Player, FilmBox), czy streamingu muzyki (Spotify Premium).

Aplikację można pobrać w sklepach Google Play, AppStore oraz Huawei App Gallery.SkyCash to wszystko, co jest przydatne w mieście lub podróży, dostępne w zasięgu jednego kliknięcia. Parkowanie, komunikacja miejska, przejazdy taxi, pociągi, a nawet połączenia lotnicze to jedne z wielu produktów, za które można zapłacić dzięki aplikacji SkyCash. Ponadto aplikacja daje możliwość założenia rachunku płatniczego w bardzo prosty sposób i korzystania z szybkich i wygodnych usług finansowych. Natychmiastowe przelewy pomiędzy użytkownikami, przelewy na dowolny rachunek czy wpłaty i wypłaty gotówki w bankomatach.

SkyCash to uniwersalne rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią sobie wygodę i nie lubią tracić czasu na skomplikowane formalności lub stanie w kolejkach. Z aplikacji SkyCash korzysta już ponad 2 milionów osób w całej Polsce. Każdy zasługuje na tę wygodę.

Reklama
Poprzedni artykułUruchomiono punkty pobrań badań na koronawirusa "drive thru"
Następny artykułKoronawirus na Podkarpaciu. Stan epidemiologiczny na 8.05