Strona główna RZESZÓW W Dniu Kobiet pamiętajmy o seniorkach- akcja charytatywna dla DPS

W Dniu Kobiet pamiętajmy o seniorkach- akcja charytatywna dla DPS

494
0

Zbliża się ważny dla wszystkich kobiet dzień- 8 marca. Każdy z nas ma mamę, babcię, ukochaną – po prostu kobietę, której chciałby dać coś wyjątkowego tym dniu od siebie. Jednak są też kobiety, które nie mają takich osób, które by o nich pamiętały.

Dzień Kobiet to popularne, marcowe święto, jakie przypomina wszystkim kobietom, jak ważna jest ich rola w życiu codziennym. Jednak nie tylko narzeczone, koleżanki z pracy czy młode mężatki zasługują na kwiaty, bądź inny podarunek.

Niestety, często zapominamy o tym, że starsze kobiety to wciąż płeć piękna. Co gorsze, nierzadko kobiety te borykają się z chorobami i brakiem sił, przez co tracą poczucie własnej wartości. Przez całe życie pełniły rozmaite role: matki, żony, pracowały zawodowo, a także jako kombatantki walczyły o wolność naszej ojczyzny. Tracąc te role, z upływem czasu, seniorki czują się mniej potrzebne dla społeczeństwa, które nie zważając na nie, uparcie pędzi do przodu.

Organizatorzy wydarzenia: działaczki Młodzieży Wszechpolskiej wraz z Fundacją Wczoraj i Jutro pragną: obdarować kobiety podopieczne z Domu Kombatanta DPS w Rzeszowie.

„Aby każda podopieczna mogła się cieszyć własnym upominkiem, musimy zebrać 2000 zł. W każdej z nich znajdować się będzie zestaw kosmetyczny do pielęgnacji dla osób starszych, czekoladki oraz własnoręcznie wykonana kartka upominkowa. Nie obdarujemy jednak seniorek bez Twojej pomocy.

Za 10 zł kupimy krem nawilżający by zadbać o prawidłową pielęgnacje seniorki

Za 30 zł kupimy zestaw kosmetyczny dla jednej seniorki, których brakuje w placówce

Za 50 zł kupimy czekoladki dla pięciu seniorek, lub prezent dla jednej (wliczając już opakowanie na prezent oraz materiały na kartkę upominkową)” – piszą na stronie zrzutki organizatorzy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here