Strona główna RZESZÓW Ustalenia ws. śmierci 80-latki z Lutoryża. Zatrzymano jej syna

Ustalenia ws. śmierci 80-latki z Lutoryża. Zatrzymano jej syna

0
Reklama

Policjanci i prokuratorzy wyjaśniają okoliczności śmierci kobiety. Do zdarzenia doszło wczoraj, przed południem w Lutoryżu. Podczas awantury, 80-letnia kobieta została ugodzona ostrym narzędziem. W wyniku odniesionych obrażeń zmarła. W związku ze zdarzeniem policjanci zatrzymali syna kobiety. Na miejscu pod nadzorem prokuratora przez kilka godzin pracowała policyjna ekipa dochodzeniowo-śledcza.

O zdarzeniu policjanci zostali zawiadomieni wczoraj, około godziny 9.20. Skierowani na miejsce funkcjonariusze ustalili, że na podwórzu, przed jednym z domów, najprawdopodobniej podczas awantury, syn ugodził ostrym narzędziem 80-letnią matkę. Lekarz stwierdził zgon kobiety. Po zdarzeniu policjanci zatrzymali 43-letniego syna zmarłej.

Reklama

Na miejscu, przez kilka godzin pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Rzeszowie z udziałem lekarza biegłego, pracowała policyjna ekipa dochodzeniowo-śledcza. Przeprowadziła ogledziny i zabezpieczyła ślady niezbędne do ustalenia szczegółowego przebiegu i okoliczności zdarzenia. Decyzją prokuratora ciało zamrłej zabezpieczono do dalszych badań.

Śledztwo w sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Rzeszowie.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!