Strona główna RZESZÓW Tragedia w Lutoryżu. Syn zabił 80-letnią matkę?

Tragedia w Lutoryżu. Syn zabił 80-letnią matkę?

0
Reklama

Policjanci i prokuratorzy wyjaśniają okoliczności śmierci kobiety. Do zdarzenia doszło wczoraj, przed południem w Lutoryżu. Podczas awantury, 80-letnia kobieta została ugodzona ostrym narzędziem. W wyniku odniesionych obrażeń zmarła. W związku ze zdarzeniem policjanci zatrzymali syna kobiety. Na miejscu pod nadzorem prokuratora przez kilka godzin pracowała policyjna ekipa dochodzeniowo-śledcza.

O zdarzeniu policjanci zostali zawiadomieni wczoraj, około godziny 9.20. Skierowani na miejsce funkcjonariusze ustalili, że na podwórzu, przed jednym z domów, najprawdopodobniej podczas awantury, syn ugodził ostrym narzędziem 80-letnią matkę. Lekarz stwierdził zgon kobiety. Po zdarzeniu policjanci zatrzymali 43-letniego syna zmarłej.

Reklama

Na miejscu, przez kilka godzin pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Rzeszowie z udziałem lekarza biegłego, pracowała policyjna ekipa dochodzeniowo-śledcza. Przeprowadziła ogledziny i zabezpieczyła ślady niezbędne do ustalenia szczegółowego przebiegu i okoliczności zdarzenia. Decyzją prokuratora ciało zamrłej zabezpieczono do dalszych badań.

Śledztwo w sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Rzeszowie.

Reklama
Poprzedni artykułZablokowana S19 w Stobiernej. Doszło do zderzenia ciężarówki z dwoma osobówkami
Następny artykułUkradł kamery, przed zdarzeniem zarejestrowały jego wizerunek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!