Strona główna TARNOBRZEG Ukrywał się dziewięć lat. Wpadł w ręce policji podczas urlopu w domkach

Ukrywał się dziewięć lat. Wpadł w ręce policji podczas urlopu w domkach

0
Policja- zdjęcie poglądowe
Reklama

Policjanci zatrzymali poszukiwanego listem gończym i Europejskim Nakazem Aresztowania. 42-letni mieszkaniec Tarnobrzega przed wymiarem sprawiedliwości ukrywał się od 9 lat. W ręce policjantów wpadł w środę rano, kiedy wypoczywał w domku letniskowym na terenie powiatu krośnieńskiego.

Policjanci z Zespołu do Spraw Poszukiwań i Identyfikacji Osób oraz Poszukiwań Celowych Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie prowadzili poszukiwania 42-letniego mieszkańca Tarnobrzega. Mężczyzna był poszukiwany od 2012 roku. Sąd Okręgowy w Tarnobrzegu wydał za nim list gończy. Mężczyzna został skazany na 4 lata pozbawienia wolności za rozbój z użyciem niebezpiecznego narzędzia, przestępstwa narkotykowe oraz oszustwo, nie trafił wtedy do aresztu. Wydano za nim także Europejski Nakaz Aresztowania.

Reklama

Z informacji, jakie posiadali policjanci wynikało, że 42-latek przebywa poza granicami naszego kraju, najprawdopodobniej na terenie Francji. W związku z tym, policjanci z komendy wojewódzkiej w tej sprawie współpracowali z Biurem Międzynarodowej Współpracy Policji KGP. Policjanci przez lata szczegółowo sprawdzali wszystkie sygnały, które mogły przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu poszukiwanego.

Mężczyzna został zatrzymany przez funkcjonariuszy w środę na terenie powiatu krośnieńskiego. Przebywał w domku letniskowym, do Polski przyjechał na wakacje.

42-latek nie krył zaskoczenia wizytą policjantów. Został przewieziony do zakładu karnego, gdzie odbędzie karę 4 lat pozbawienia wolności.

Reklama
Poprzedni artykułNa osiedlu Przybyszówka w Rzeszowie powstanie nowoczesne boisko do gry w piłkę plażową
Następny artykułMieszkańcy Jasła mogą cieszyć się z nowego odcinka DW 992

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj