Strona główna LUBACZÓW Ukrainiec zdemolował drzwi i wyposażenie pokoju hotelowego

Ukrainiec zdemolował drzwi i wyposażenie pokoju hotelowego

0
Reklama

33-letni obywatel Ukrainy usłyszał zarzuty uszkodzenia drzwi i mebli w hotelu na terenie Wielkich Oczu. Policjanci zatrzymali sprawcę, tuż po tym, jak uszkodził wyposażenie pokoju hotelowego i wybił szybę w drzwiach. W chwili zatrzymania zachowanie mężczyzny wskazywało, że był nietrzeźwy. Zachowywał się agresywnie. Za uszkodzenie mienia grozi mu kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

W ubiegłym tygodniu, policjanci zostali powiadomieni o tym, że jeden z gości hotelu w Wielkich Oczach jest pod wpływem alkoholu i awanturuje się z obsługą i innymi gośćmi. Przybyli na miejsce policjanci zastali zgłaszającego, który wskazał im awanturnika. Mężczyzna zachowywał się agresywnie, uderzył kulą bilardową w szybę drzwi rozbijając ją, zniszczył również wyposażenie pokoju.

Reklama

Funkcjonariusze zatrzymali nietrzeźwego 33-letniego obywatela Ukrainy i osadzili w policyjnym areszcie. Następnego dnia, gdy wytrzeźwiał, usłyszał zarzut uszkodzenia mienia. Poszkodowany wstępnie wycenił straty na 800 złotych. Sprawcy grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

Reklama
Poprzedni artykułOdkrył pocisk artyleryjski podczas prac w przydomowym ogrodzie
Następny artykułJuż niebawem kolejny Marsz Orląt Przemyskich i Lwowskich

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj