Strona główna LUBACZÓW Odkrył pocisk artyleryjski podczas prac w przydomowym ogrodzie

Odkrył pocisk artyleryjski podczas prac w przydomowym ogrodzie

0
Zdjęcie poglądowe
Reklama

Na terenie powiatu lubaczowskiego, podczas prac w ogrodzie, został znaleziony pocisk artyleryjski. O niebezpiecznej pozostałości, prawdopodobnie z czasów wojny, powiadomił mieszkaniec Nowego Brusna. Do czasu przyjazdu saperów miejsce znalezienia niewybuchu zabezpieczali policjanci.

Wczoraj po godz. 14, dyżurny lubaczowskiej komendy został powiadomiony, że podczas prac w ogrodzie w miejscowości Nowe Brusno, znaleziono niewybuch. Funkcjonariusze ustalili, że znaleziony przedmiot, to pocisk artyleryjski o średnicy 80 mm, pochodzący prawdopodobnie z czasów II wojny światowej. Funkcjonariusze zabezpieczyli znalezisko i powiadomili 21 Batalion Rozminowania w Rzeszowie. Do czasu przyjazdu patrolu minerskiego, miejsce odnalezienia niewybuchu jest zabezpieczane przez mundurowych.

Pamiętajmy, że w przypadku znalezienia niewybuchu należy natychmiast powiadomić o tym fakcie policję. W żadnym wypadku nie dotykajmy i nie przenośmy tych przedmiotów. Jeśli jest to możliwe, takie miejsce do czasu przyjazdu Policji, należy zabezpieczyć przed dostępem osób postronnych.

Reklama
Poprzedni artykułSą zarzuty dla 45-latka, który podpalił samochód policjanta
Następny artykułUkrainiec zdemolował drzwi i wyposażenie pokoju hotelowego

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj