Strona główna JAROSŁAW Ukradł kamery, przed zdarzeniem zarejestrowały jego wizerunek

Ukradł kamery, przed zdarzeniem zarejestrowały jego wizerunek

0
Reklama

Dzielnicowi z komisariatu w Radymnie odzyskali dwie kamery służące do monitorowania terenu szkoły, które zostały skradzione końcem marca. Funkcjonariusze ustalili sprawcę tej kradzieży. Chwilę przed popełnieniem tego przestępstwa, kamera zarejestrowała zachowanie i wizerunek sprawcy. 69-letni mieszkaniec Radymna usłyszał już zarzuty w tej sprawie. Za kradzież grozi mu kara pozbawienia wolności do 5 lat.

Kilka dni temu, dzielnicowi z komisariatu w Radymnie ustalili, że końcem marca br., w jednej z placówek oświatowych na terenie miasta, doszło do kradzieży dwóch zewnętrznych kamer monitorujących teren placówki. Policjanci, prowadząc czynności w tej sprawie, nawiązali kontakt z dyrektorem szkoły, który potwierdził zdarzenie i ocenił straty wynikłe z kradzieży. Dzielnicowi rozpoczęli poszukiwania sprawcy tego przestępstwa. W toku wykonywanych czynności, stróże prawa zabezpieczyli zapis monitoringu, który zarejestrował moment kradzieży. Na nagraniu widać, jak sprawca przystawia drabinę do budynku szkolnego i wyrwa ze ściany dwie kamery. Kamera zarejestrowała wizerunek sprawcy. Po kradzieży mężczyzna oddalił się.

Reklama

Policjanci ustalili, że związek z kradzieżą może mieć 69-letni mieszkaniec Radymna. Podczas przeszukania w garażu mężczyzny, stróże prawa odnaleźli skradzione kamery. Funkcjonariusze zabezpieczyli skradzione mienie.

69-latek usłyszał już zarzuty w tej sprawie. Za kradzież grozi kara pozbawienia wolności do 5 lat.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!