Strona główna BIESZCZADY Ukradł auto i wybrał się nim w Bieszczady

Ukradł auto i wybrał się nim w Bieszczady

0
samochód kierowca
Reklama

Lescy policjanci zatrzymali 28-letniego mężczyznę, który ukradł paliwo na stacji w Sanoku. Okazało się, że to niejedyne przestępstwo jakiego dopuścił się 28-latek. Mieszkaniec Łodzi będzie się teraz tłumaczył przed sądem.

W noc z poniedziałku na wtorek lescy policjanci otrzymali informację, że po terenie Leska może się poruszać kierowca, który wcześniej ukradł paliwao na stacji w Sanoku. Tuż po godz. 23, policyjny patrol zauważył wspomniany pojazd i zatrzymali go do kontroli. Kierowca fiata sedici zamknął się w auci, jednak zapomniał zasunąć szyby. Dzięki temu funkcjonariusze zabrali mu kluczyki i otworzyli pojazd.

Reklama

Podczas kontroli 28-letniego mieszkańca Łodzi wyszło na jaw, że nie posiada on uprawnień do kierowania, a pojazd, którym podróżował, ukradł wcześniej na terenie Krosna. Następnie jadąc w Bieszczady nie zapłacił za paliwo, jakie zatankował w Sanoku. Policjantom tłumaczył, że chciał się przejechać, ale go nie stać na własny samochód.

Dodatkowo okazało się, że zatrzymany 28-latek wcześniej sprawiał kłopoty krośnieńskim policjantom. Za wszystkie popełnione czyny odpowie teraz przed sądem.

Poprzedni artykułNadal nieczynny jest fragment ścieżki turystycznej w Bieszczadach
Następny artykułKierował ciągnikiem rolniczym pod wpływem

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!