Strona główna POLITYKA TVP faworyzuje jeden komitet w debatach? Konfederacja składa pismo

TVP faworyzuje jeden komitet w debatach? Konfederacja składa pismo [foto, video]

0
Reklama

Dziś pod siedzibą TVP 3 Rzeszów odbyła się konferencja prasowa lidera Konfederacji na Podkarpaciu Tomasza Buczka, który zwrócił uwagę na formę debaty, jaką przed wyborami proponuje telewizja publiczna.

Buczek w ostatnim programie „Konkrety i opinie” wystąpił jako kandydat Konfederacji, pierwszy raz od kilku lat. W studiu pojawili się też przedstawiciele KO, Lewicy, Polski 2050 oraz dwie kandydatki Prawa i Sprawiedliwości, jedna należąca do partii rzadzącej, druga z Suwerennej Polski.

Reklama

To ewidentna próba wpłynięcia na wynik wyborczy poprzez cenzurę jednej ze stron w trakcie trwania kampanii wyborczej- podał Buczek wskazując manipulacje wyborcze TVP. Dwie panie z PiS, a żadnego kandydata z PJJ- mówił już w studiu lider Konfederacji.

Wraz z Ireneusz Dzieszko (kandydatem Konfederacji do Sejmu RP z miejsca 5. w okręgu rzeszowskim) oraz Krzysztofem Mazurem (kandydatem Konfederacji do Senatu w okręgu 56.) złożyliśmy pismo podpisane przez pełnomocnika KW Konfederacja Wolność i Niepodległość, w sprawie uczciwej debaty w czasie kampanii wyborczej- podał Buczek.

Reklama
Poprzedni artykułGroźne zderzenie k. Jarosławia. Trzy osoby poszkodowane
Następny artykułZaginął 83-latek. Trwają pilne poszukiwania

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!