Strona główna TARNOBRZEG Trzy wypadki dziś rano w powiecie tarnobrzeskim, są poszkodowani

Trzy wypadki dziś rano w powiecie tarnobrzeskim, są poszkodowani

0

Policjanci wyjaśniają okoliczności trzech wypadków, do których doszło dziś rano w powiecie tarnobrzeskim. W Gorzycach doszło do zderzenia motocykla z samochodem ciężarowym, w miejscowości Ślęzaki kierujący dostawczym fordem wjechał do przydrożnego rowu, a w Tarnobrzegu doszło do potrącenia pieszego.

O pierwszym wypadku dyżurny tarnobrzeskiej policji został powiadomiony około godz. 5. W Gorzycach na ul. Sandomierskiej doszło do zderzenia ciężarowego volvo z motocyklem. Ze wstępnych ustaleń wynika, że w wyjeżdżającą ze stacji benzynowej ciężarówkę uderzył motocyklista, który wyprzedzał samochód osobowy. Kierujący jednośladem trafił do szpitala. Przez około trzy godziny ruch na tym odcinku drogi krajowej nr 77 był zablokowany. Przywrócono go po godz. 8.

Do drugiego zdarzenia doszło przed godz. 9, w miejscowości Ślęzaki. Policjanci ustalili wstępnie, że  kierujący fordem transitem, prawdopodobnie w wyniku zablokowania kierownicy, na zakręcie zjechał do przydrożnego rowu i uderzył w przepust. Do szpitala trafili kierowca i pasażerka forda. Kierujący transitem był tzreźwy.

Po godz. 9 w Tarnobrzegu na Placu Generała Grota Roweckiego doszło do potrącenia pieszego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca opla corsy cofając, najechał na przechodzącego pieszego. Ranny mężczyzna został przewieziony na badania do szpitala. Kierujący oplem, jak i pieszy, byli trzeźwi.

Poprzedni artykuł11-latek potrącony przez samochód. Dziecko w szpitalu
Następny artykułNie zostawiajmy dzieci i zwierząt samych w rozgrzanych samochodach
Izabela Pomykała Redaktor naczelna

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here