Strona główna KOLBUSZOWA Trzy osoby odpowiedzą za zmuszenie do przelewu i pobicie

Trzy osoby odpowiedzą za zmuszenie do przelewu i pobicie

0
Reklama

Zarzuty pobicia oraz stosowania przemocy w celu wymuszenia zwrotu pieniędzy, usłyszeli wczoraj trzej mieszkańcy powiatu kolbuszowskiego w wieku od 17 do 20 lat. O zdarzeniu policję powiadomił pokrzywdzony. Mężczyzna najpierw został zaatakowany i pobity przez napastników, a następnie zmuszony do wykonania przelewu na konto jednego z nich. Sprawcy zostali zatrzymali.

W sobotę, do kolbuszowskiej jednostki zgłosił się 20-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego, który złożył zawiadomienie.Z relacji mężczyzny wynikało, że będąc na spotkaniu ze znajomymi w Kosowach, został zaatakowany przez trzech znanych mu mężczyzn, którzy kopali go i uderzali, a następnie zmusili do wykonania przelewu w wysokości ponad 1000 złotych na konto jednego z nich. Napastnicy twierdzili, że 20-latek miał wobec nich dług do spłacenia. Poturbowany mężczyzna powiadomił Policję.

Reklama

Jeszcze tego samego dnia policjanci zatrzymali trzech mieszkańców powiatu kolbuszowskiego w wieku 17,18 i 20 lat. Młodzi mężczyźni trafili do policyjnego aresztu.

Wczoraj, po zgromadzeniu niezbędnych materiałów, usłyszeli zarzuty stosowania przemocy w celu wymuszenia zwrotu pieniędzy oraz pobicia. Decyzją prokuratora, wobec wszystkich zastosowano środki zapobiegawcze w postaci m.in. dozoru, zakazu zbliżania się do pokrzywdzonego i zakazu opuszczania kraju.

Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia. W sprawie trwają dalsze czynności.

Poprzedni artykułKilkukrotnie ugodził ostrym narzędziem 17-latkę. Odpowie za usiłowanie zabójstwa
Następny artykuł1 sierpnia zawyją syreny. W tym roku i w Rzeszowie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!