Strona główna KROSNO Tragedia przy koszeniu trawy. Maszyna wciągnęła 25-latka. Nie żyje

Tragedia przy koszeniu trawy. Maszyna wciągnęła 25-latka. Nie żyje

0
Reklama

Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci mężczyzny, który uległ wypadkowi w czasie prac polowych w Moszczańcu. 25-latek został wciągnięty w mechanizm koszący zainstalowany do ciągnika rolniczego. Mężczyzna zginął na miejscu.

Wczoraj przed godz. 19, dyżurny krośnieńskiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku, do którego doszło podczas wykonywania prac polowych w miejscowości Moszczaniec. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 22-letni kierujący ciągnikiem rolniczym, najechał na leżącego w trawie mężczyznę.

25-letni mieszkaniec gminy Jaśliska został wciągnięty w elementy mechanizmu koszącego, doznając ciężkich obrażeń ciała, w wyniku czego zmarł. Decyzją prokuratora, ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych. 22-letni operator ciągnika był trzeźwy.

Reklama

Każdego roku podczas prac polowych dochodzi do tragicznych w skutkach wypadków, których przyczyną jest brak rozwagi i nieostrożność. Pamiętajmy o zasadach bezpieczeństwa w czasie obsługi maszyn rolniczych oraz odpowiedzialnych zachowaniach w sytuacji, gdy znajdujemy się w bezpośrednim zasięgu działania tych maszyn.  

Reklama
Poprzedni artykułPotrącił dwie osoby i uciekał przed policją. Pijany wjechał do rowu
Następny artykułTrwają poszukiwania zaginionej Barbary Śliwy. Zerwany kontakt z rodziną

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj