Strona główna WIADOMOŚCI Tarnobrzeg: Pościg zakończony wypadkiem. Ranni policjanci

Tarnobrzeg: Pościg zakończony wypadkiem. Ranni policjanci [Aktualizacja]

0
Reklama

Czterech policjantów zostało rannych w wypadku, do którego doszło dziś rano na ul. Warszawskiej w Tarnobrzegu podczas pościgu. Kierowca hondy nie zatrzymał się do kontroli drogowej i zaczął uciekać. Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, to mieszkańcy województwa świętokrzyskiego.


Przed godz. 5, na ul. Warszawskiej w Tarnobrzegu doszło do wypadku z udziałem trzech pojazdów, w tym dwóch policyjnych radiowozów. Wstępnie ustalono, że kierujący hondą nie zatrzymał się do kontroli drogowej na terenie województwa świętokrzyskiego. Policjanci ruszyli za nim w pościg, dołączyli do nich funkcjonariusze z Tarnobrzega. Kierowca hondy chcąc uniknąć zatrzymania, ominął jeden ze ścigających go radiowozów i uderzył w drugi – fiata ducato, a następnie zderzył się z kią ceed.
Dwaj sprawcy zaczęli uciekać pieszo, zostali zatrzymani przez policjantów. Obaj to mieszkańcy województwa świętokrzyskiego, w wieku 26 i 25-lat. W wyniku tego zdarzenia rannych zostało 4 funkcjonariuszy i 1 mężczyzna z hondy.

W pojeździe sprawców sandomierscy policjanci ujawnili również przedmioty mogące pochodzić z przestępstwa. Do szpitala po zdarzeniu trafiły cztery osoby 3 policjantów ( 1 z KPP w Sandomierzu, z KMP w Tarnobrzegu) oraz 25-letni pasażer hondy. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Reklama

źr. KMP Tarnobrzeg, Sandomierz

Reklama
Poprzedni artykułKorczowa: Pogranicznicy zatrzymali kradzioną naczepę
Następny artykułRzeszów: Kupuj polskie! akcja patriotyzmu konsumenckiego