Strona główna LEŻAJSK Szczęśliwy finał poszukiwań 81-latka

Szczęśliwy finał poszukiwań 81-latka

0
Reklama

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 81-letniego mieszkańca gminy Nowa Sarzyna. W poniedziałek w południe, wyszedł z domu i nie wrócił. Po kilku godzinach poszukiwań, mężczyzna został odnaleziony w lesie na terenie Łętowni i trafił pod opiekę lekarzy.

W poniedziałek tuż po godz. 16, funkcjonariusze leżajskiej komendy otrzymali zgłoszenie o zaginięciu 81-latka. Mężczyzna wyszedł tego dnia z domu około godz. 12 i już nie wrócił. Z relacji rodziny wynikało, że udało się nawiązać kontakt z zaginionym, który twierdził, że stracił orientację w terenie i znajduje się gdzieś w lesie. Rodzina przekazała, że ze względu na posiadane choroby, mężczyzna może znajdować się w sytuacji zagrażającej jego zdrowiu lub życiu.

Reklama

Policjanci zapoznali się z rysopisem zaginionego i rozpoczęli jego poszukiwania. Sprawdzili miejsca, gdzie mógł przebywać. Do działań włączyli się strażacy z Państwowej Straży Pożarnej w Leżajsku, Ochotniczej Straży Pożarnej oraz rodzina zaginionego. Przy poszukiwaniach strażacy wykorzystali drona z termowizją. Zaangażowani zostali również policjanci z Wydziału Technik Operacyjnych Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

Dzięki wspólnym działaniom, po kilkugodzinnej akcji poszukiwawczej, 81-latek został odnaleziony w lesie na terenie Łętowni. Policjanci potwierdzili tożsamość mężczyzny i przekazali go pod opiekę lekarzy.

Poprzedni artykułNietrzeźwy zatrzymał się przy policji, bo chciał poznać powód interwencji
Następny artykułNa kamienicy w Przemyślu odkryto kolejne historyczne napisy [foto]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!