Strona główna STALOWA WOLA Szczęśliwy finał poszukiwań 8-letniej dziewczynki

Szczęśliwy finał poszukiwań 8-letniej dziewczynki

0
Reklama

Blisko 2 godziny trwały poszukiwania 8-letniej dziewczynki, która niezauważona przez opiekunów, oddaliła się z podwórka. Dziecka poszukiwali policjanci, strażacy i okoliczni mieszkańcy oraz przewodnik z psem tropiącym.

W sobotę wieczorem, służby ratownicze otrzymały zgłoszenie, że 8-letnia dziewczynka oddaliła się z podwórka swej posesji, na terenie jednej z miejscowości w gminie Pysznica. Członkowie rodziny zaczęli szukać dziewczynki, jednak nie udało im się jej odnaleźć.

Reklama

Do akcji poszukiwawczej natychmiast skierowano policjantów stalowowolskiej jednostki. W działania aktywnie włączyli się strażacy, a także sąsiedzi dziewczynki. Do poszukiwań zaangażowano również przewodnika z psem tropiącym.

Po godz. 20, policjanci zauważyli dziewczynkę w zaroślach nieopodal domu. Wystraszone i zziębnięte dziecko zostało przekazane wezwanym na miejsce ratownikom medycznym, którzy po udzieleniu 8-latce pierwszej pomocy, zadecydowali o przewiezieniu jej do szpitala na obserwację.

Apelujemy do rodziców o odpowiedzialne zachowania podczas sprawowania opieki nad dziećmi. W podobnych przypadkach natychmiast wzywajmy policję, dzwoniąc pod numer 112.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!