Strona główna PRZEMYŚL Szczęśliwy finał poszukiwań 72-latka

Szczęśliwy finał poszukiwań 72-latka

0
Reklama

Wczoraj o godz. 16, funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie o zaginięciu mieszkańca powiatu przemyskiego. 72-letni mężczyzna, zgubił się na terenie przemyskiej galerii, a rodzina nie mogła nawiązać z nim kontaktu. Zaniepokojeni, na własną rękę prowadzili poszukiwania, jednak kiedy nie przyniosło to rezultatów, powiadomili policję.

Policjanci z przemyskiej jednostki zapoznali się z rysopisem zaginionego i rozpoczęli poszukiwania. Sprawdzili monitoring na trasie, na jakiej mógł się poruszać mężczyzna. Ustalili, że 72-latek opuścił galerię. W związku z tym, funkcjonariusze swoje działania prowadzili na terenie Przemyśla.

Reklama

W niespełna godzinę od zgłoszenia, 72-latek został odnaleziony przez policjantów Wydziału Wywiadowczo-Interwencyjnego na ul. Jagiellońskiej w Przemyślu. Miejsce to było oddalone blisko 2 kilometry od galerii.

Funkcjonariusze nadeszli z pomocą w odpowiednim momencie, gdyż stan mężczyzny mógł zagrażać jego życiu i zdrowiu. Funkcjonariusze zaopiekowali się mężczyzną, przewieźli go na komendę, gdzie wezwano załogę karetki pogotowia, a następnie został przekazany rodzinie.

Reklama
Poprzedni artykułKolizja z udziałem kierowcy pod wpływem
Następny artykułAresztowano agresora, który okradł własną matkę

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!