Strona główna BIESZCZADY Szczęśliwy finał poszukiwań 6-latki nad J. Solińskim

Szczęśliwy finał poszukiwań 6-latki nad J. Solińskim

0

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 6-latki, która wykorzystała chwilową nieuwagę swoich rodziców i zgubiła się na plaży, nad Jeziorem Solińskim. Z pomocą w odnalezieniu dziewczynki, ruszył funkcjonariusz Oddziału Prewencji Policji w Rzeszowie. Kilkanaście minut później, dziewczynka cała i zdrowa wróciła pod opiekę rodziny.

W sobotę, około godz. 14:30 do asp. Daniela Witalca, policjanta Oddziału Prewencji Policji w Rzeszowie, który w okresie wakacyjnym pełni służbę w Polańczyku, podszedł zaniepokojony mężczyzna. Poprosił o pomoc w odnalezieniu jego 6-letniej córeczki. Dziewczynka zgubiła się na plaży. Początkowo rodzina próbowała szukać jej na własną rękę, jednak kiedy im się to nie udało, poprosili o pomoc funkcjonariusza.

Policjant o zdarzeniu poinformował dyżurnego z Leska, który do działań zaangażował będące w służbie patrole. Dodatkowo funkcjonariusze bieszczadzkiego WOPR-u sprawdzali akwen wodny

Policjant oddziału prewencji wspólnie z ojcem, sprawdzali przyległą do plaży ulicę. Kilkanaście minut później, na ul. Zdrojowej w Polańczyku, zauważyli stojącą przed jednym z domków dziewczynkę. Okazało się, że jest to zaginiona 6-latka.  

Dziewczynka cała i zdrowa wróciła pod opiekę rodziców.

Poprzedni artykułStracił prawo jazdy za przekroczenie prędkości
Następny artykułUtrudnienia na DK9. Wprowadzono ruch wahadłowy
Izabela Pomykała Redaktor naczelna

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj