Strona główna SANOK Szczęśliwy finał poszukiwań 17-latki

Szczęśliwy finał poszukiwań 17-latki

0
Reklama

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 17-latki, o której zaginięciu sanocką Policję powiadomiła zaniepokojona rodzina. Funkcjonariusze od razu przystąpili do działania. Współpraca z rodziną oraz biłgorajską policją przyczyniła się do szybkiego odnalezienia zaginionej.

Wczoraj po południu, sanocka Policja otrzymała telefoniczne zgłoszenie o zaginięciu 17-letniej mieszkanki powiatu sanockiego. Z ustaleń wynikało, że dziewczyna nie ma przy sobie telefonu komórkowego. Natychmiast po otrzymaniu informacji rozpoczęto działania poszukiwawcze. Początkowo ustalenia wskazywały, że nastolatka może przebywać na terenie Sanoka. Policjanci sprawdzili adresy i miejsca, w których mogła znajdować się zaginiona. Sprawdzili między innymi ulice, dworzec, przystanki, parkingi, lokale handlowe i gastronomiczne. Przeglądnięto także zapisy monitoringu. Dalsze ustalenia funkcjonariuszy wskazywały, że dziewczyna opuściła teren województwa podkarpackiego.

Reklama

W trakcie prowadzonych czynności dyżurny sanockiej komendy utrzymywał kontakt z rodziną zaginionej. Dzięki uzyskanym informacjom ustalono, że 17-latka znajduje się na terenie powiatu biłgorajskiego. Funkcjonariusz nawiązał współpracę z jednostką policji w Biłgoraju. Podjęte działania doprowadziły do szybkiego odnalezienia nastolatki. Dziewczyna została przekazana pod opiekę rodzinie.

Działania policjantów w trakcie poszukiwań osób zaginionych muszą być szybkie i skuteczne. Od prawidłowo przeprowadzonych czynności niejednokrotnie zależy ludzkie zdrowie, a nawet życie. Ma to szczególne znaczenie w przypadku poszukiwań dzieci i młodzieży, osób starszych czy schorowanych. W takich sytuacjach istotna jest także stała współpraca z rodziną i innymi służbami.

Poprzedni artykułPijany zjechał bmw po schodach na krośnieńskim rynku
Następny artykuł20-latek stracił prawo jazdy za nadmierną prędkość

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!