Strona główna JAROSŁAW Świadek ujął nietrzeźwego Ukraińca

Świadek ujął nietrzeźwego Ukraińca

0
Reklama

Godną naśladowania postawą wykazał się świadek, który wczoraj przed godz. 21, w Jarosławiu, uniemożliwił dalszą jazdę nietrzeźwemu kierowcy. Skierowani na miejsce zgłoszenia policjanci ustalili, że świadek jadąc w ul. Krakowską zwrócił uwagę na audi, którego kierujący jechał bez włączonych świateł pomimo pory nocnej oraz miał problemy z utrzymaniem prawidłowego toru jazdy. Mężczyzna, jadąc za kierującym audi dawał mu sygnały świetlne do zatrzymania się. Gdy pojazd zjechał z obwodnicy i zatrzymał się, świadek podszedł do kierującego, a gdy wyczuł od niego alkohol, powiadomił o tym policjantów. Do czasu przyjazdu mundurowych, nie pozwolił kierującemu na oddalenie się z miejsca zdarzenia.   

Badanie stanu trzeźwości przeprowadzone przez funkcjonariuszy wykazało, że kierujący audi, 50-letni obywatel Ukrainy, miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu.

Reklama

50-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie. Obywatel Ukrainy wkrótce usłyszy zarzuty w tej sprawie. Za to przestępstwo grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Reklama
Poprzedni artykułEwa Leniart złożyła rezygnację z funkcji wojewody
Następny artykułZatrzymano nietrzeźwego na motorowerze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!