Strona główna NISKO Strażakom skradziono sprzęt podczas akcji gaśniczej. Trwa zbiórka na nowy

Strażakom skradziono sprzęt podczas akcji gaśniczej. Trwa zbiórka na nowy

0
Reklama

Na facebookowej stronie OSP Rudnik nad Sanem pojawił się wpis, w którym druhowie poinformowali o haniebnym zdarzeniu, które miało miejsce w czasie jednej z akcji gaśniczych jednostki.

We wpisie czytamy:

Reklama

„14.12.2021 r. o godzinie 15:37 zostaliśmy zadysponowani do pożaru warsztatu przy ulicy Czarnieckiego w naszej miejscowości. W akcji udział brały zastępy z JRG Nisko, OSP Przędzel i OSP Kopki. Był to kolejny pożar w ostatnich dniach w naszej gminie.

Nie sposób opisać całą dzisiejszą sytuację. Dziś podczas działań ratowniczo-gaśniczych, nieznany sprawca (sprawcy) ukradł nam z samochodu strażackiego nową niespełna dwumiesięczną PILARKĘ SPALINOWĄ marki STIHL MS 231 (zdjęcie skradzionej piły poniżej). 

Ostatnie dni były dla nas dość intensywne po codziennych akcjach ratowniczo-gaśniczych. Dziś straciliśmy sprzęt potrzebny do działań przy pożarach oraz powalonych drzewach. Jesteśmy bardzo zawiedzeni i rozgoryczeni, albowiem nawet nie przyszło nam na myśl, że taka sytuacja może się zdarzyć podczas ratowania czyjegoś mienia”.

Apel o pomoc ! ⚠ Dziś, 14.12.2021 r. o godzinie 15:37 zostaliśmy zadysponowani do pożaru warsztatu przy ulicy…

Opublikowany przez OSP Rudnik nad Sanem Wtorek, 14 grudnia 2021

W sieci pojawiła się zrzutka, założona przez społecznika, Tomasza Ziębę, mająca na celu uzbieranie środków na zakup nowej pilarki, tak bardzo potrzebnej strażakom.

Na zakup potrzeba 1800 zł.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!