Strona główna TARNOBRZEG Sprzęt ratujący życie w tarnobrzeskich żłobkach

Sprzęt ratujący życie w tarnobrzeskich żłobkach

0
źr. UM Tarnobrzeg
Reklama

Specjalne zestawy ratunkowe Life Vac, trafiły do tarnobrzeskich żłobków. Prezydent Tarnobrzega Dariusz Bożek, odebrał sprzęt z rąk Wacława Strojka, dyrektora Oddziału PKO Bank Polski w Tarnobrzegu.

W spotkaniu, które odbyło się w czwartek 21 grudnia, uczestniczyły także dyrektorki tarnobrzeskich żłobków: Aleksandra Jankowska, dyrektor Żłobka Miejskiego numer 1 i Agata Mazurkiewicz, dyrektor Żłobka Miejskiego numer 2. Obie nie ukrywały zadowolenie z pozyskanego sprzętu Dyrektor Wacław Strojek w imieniu Fundacji PKO Bank Polski, przekazał bezpłatnie do żłobków w Tarnobrzegu zestawy ratunkowe Life Vac.

Reklama

– Żłobek jest jedną z pierwszych instytucji z jaką spotyka się dziecko. I ważnym zadaniem instytucji, jaką jest żłobek pozostaje zapewnienie dziecku poczucia bezpieczeństwa i zdrowia. Dlatego cieszę się, że zestawy ratunkowe Life Vac, trafiły do tarnobrzeskich żłobków za pośrednictwem Fundacji PKO Bank Polski. Za ten piękny gest bardzo dziękuję  – mówi prezydent Tarnobrzega, Dariusz Bożek.

Zestawy ratunkowe, które trafiły do żłobków w Tarnobrzegu, umożliwiają szybkie i skuteczne udrażnianie dróg oddechowych osobom, które się krztuszą lub dławią. Sprzęt jest bezpieczny dla maluchów. Jego użycie nie wymaga specjalistycznej wiedzy ani przeszkolenia. Może być stosowany przez każdego. Jego działanie polega na zasysaniu ciała obcego z dróg oddechowych poszkodowanego w sposób nieinwazyjny i skuteczny.

Reklama
Poprzedni artykułNa czterech odcinkach S19 trwa przerwa w budowie
Następny artykułKosmetyki tej marki wycofane z użytku. Sprawdź, czy je masz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!