Strona główna KOLBUSZOWA Śmiertelny wypadek na drodze krajowej nr 9 w Komorowie

Śmiertelny wypadek na drodze krajowej nr 9 w Komorowie

0

Kolbuszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło wczoraj wieczorem, w Komorowie. Kierujący fiatem potrącił idącego jezdnią pieszego, a następnie zderzył się z jadącym z przeciwka peugeotem. W wyniku zdarzenia śmierć poniósł 51-letni pieszy. Kierowcy obydwu pojazdów nie odnieśli obrażeń, byli trzeźwi.

Do zdarzenia doszło wczoraj, około godz. 19.30, w Komorowie, na odcinku drogi krajowej nr 9, relacji Kolbuszowa -Tarnobrzeg. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący fiatem punto, jadąc w kierunku Kolbuszowej potrącił idącego jezdnią pieszego, następnie pojazd obrócił się i zderzył sie jeszcze z jadącym z przeciwka peugeotem. W wyniku zdarzenia śmierć poniósł pieszy, 51-letni mieszkaniec gminy Majdan Królewski.

Kierowca fiata, 57-letni mieszkaniec gminy Majdan Królewski oraz mieszkańcy powiatu sandomierskiego, podróżujący peugeotem nie odnieśli obrażeń. Badanie wykazało, że obydwaj kierowcy byli trzeźwi.

Na miejscu pracował grupa dochodzeniowo-śledcza oraz prokurator. Decyzją prokuratora ciało mężczyzny zabezpieczono do dalszych badań. Fiat został zabezpieczony na policyjnym parkingu. W sprawie trwają dalsze czynności. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

Poprzedni artykułMieszkańcy Krosna wybierają nazwę dla nowej ulicy
Następny artykułBomby lotnicze z czasów wojny przy pracach budowlanych mostu
Izabela Pomykała Redaktor naczelna

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj