Strona główna WIADOMOŚCI Służby mundurowe z Podkarpacia spotkały się na wspólnej wigilii

Służby mundurowe z Podkarpacia spotkały się na wspólnej wigilii

0
Reklama

W czwartek na terenie 1. Batalionu Strzelców Podhalańskich w Rzeszowie odbyło się spotkanie wigilijne podkarpackich żołnierzy i służb mundurowych.

Udział w wigilii wzięli podkarpaccy żołnierze oraz funkcjonariusze Straży Granicznej, Policji, Państwowej Straży Pożarnej, Służby Więziennej, Straży Ochrony Kolei, Służby Celno-Skarbowej, Straży Miejskiej czy Inspekcji Transportu Drogowego.

Bieszczadzki Oddział SG reprezentowała kadra kierownicza wydziałów oraz placówek SG z Podkarpacia na czele z Komendantem oddziału, gen. bryg SG Andrzejem Popko.

Reklama


Do mundurowych zwrócił się gospodarz, dowódca 21. Brygady Strzelców Podhalańskich gen. bryg. Tadeusz Nastarowicz : „Święta to dobry czas, by doceniać chwile, zauważać ludzi, którzy żyją obok nas, dziękować za to, że są”.
Głos zabrała nowa wojewoda podkarpacki Teresa Kubas-Hul: „Dziękuje Państwu za każdy dzień służby na rzecz naszego kraju. Życzę zasłużonego odpoczynku, a w nowym roku dużo sił i pozytywnej energii”.


Do zgromadzonych z życzeniami zwrócił się również biskup rzeszowski Jan Wątroba. Uczestnicy Wigilii podzielili się opłatkiem, a tradycyjne polskie kolędy wykonała wojskowa orkiestra. Nie zabrakło również poczęstunku w postaci wigilijnych potraw.

Reklama
Poprzedni artykułSłużby kontrolują miejsca handlu żywymi rybami
Następny artykułBadania polskich naukowców mogą doprowadzić do opracowania nowej metody leczenia choroby Parkinsona

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!