Strona główna NISKO Skradziony łup ukryli… w lesie pod gałęziami

Skradziony łup ukryli… w lesie pod gałęziami [foto]

0
Reklama

Nawet do 5 lat kary pozbawienia wolności grozi czterem mężczyznom podejrzanym o kradzież metalowych i żeliwnych elementów z prywatnej posesji. Okazało się, że mężczyźni wybrali nietypowe miejsce do ukrycia łupów. Wszystkie zabrane przedmioty ukryli pod gałęziami na terenie kompleksu leśnego nieopodal miejsca kradzieży.

W ubiegły czwartek, po godz. 9 rano, dyżurny z niżańskiej komendy Policji otrzymał zgłoszenie o kradzieży metalowej łyżki od koparki oraz żeliwnych elementów z prywatnego placu w gminie Jarocin. Pokrzywdzony oszacował straty na ok. 4 tys. złotych. Policjanci, którzy przybyli tego dnia na miejsce zdarzenia ustalili, że przedmioty zostały skradzione w nocy.

Reklama

Wykonane czynności niżańskich kryminalnych doprowadziły do ustalenia tożsamości mężczyzn, którzy ukradli podane w zgłoszeniu przedmioty, które ukryli w pobliskim lesie pod gałęziami. Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił trzem mieszkańcom gminy Jarocin i jednemu mieszkańcowi gminy Sitno w powiecie zamojskim, na przedstawienie zarzutów dotyczących kradzieży.

Za ten rodzaj przestępstwa grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Reklama
Poprzedni artykułZatrzymano 28-letnią kobietę, poszukiwaną listem gończym
Następny artykułPodkarpackie Centrum Nauki „Łukasiewicz” czeka już na pierwszych odwiedzających

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!