Strona główna JASŁO Siedmiu poszukiwanych wpadło w ręce policji

Siedmiu poszukiwanych wpadło w ręce policji

0
Reklama

Wiele osób wciąż próbuję ukrywać się przed organami ścigania, aby uniknąć pobytu w więzieniu. Jasielscy policjanci zatrzymali siedem osób poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości. Wszyscy mieli do odbycia kary pozbawienia wolności. Sześciu mężczyzn najbliższe miesiące, zgodnie z wyrokami, spędzi w zakładzie karnym. Siódmemu poszukiwanemu mężczyźnie, sąd odroczył wykonanie kary.

Policjanci realizując swoje ustawowe zadania m.in. w zakresie poszukiwania osób ukrywających się przed organami ścigania, współpracują z sądem i prokuraturą.

Reklama

W ubiegłym tygodniu, funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Jaśle oraz z posterunków w Tarnowcu i Kołaczycach zatrzymali w sumie siedmiu mężczyzn, którzy byli poszukiwani do odbycia kary pozbawienia wolności. Sześciu z nich poszukiwał Sąd Rejonowy w Jaśle, natomiast za jednym został wydany list gończy przez Prokuraturę Rejonową Lublin Północ.

Najdłuższy czas w zakładzie karnym spędzi 29-latek, który był poszukiwany dwoma nakazami doprowadzeń, wydanymi przez sąd. Został zatrzymany przez policjantów z referatu patrolowo-interwencyjnego jasielskiej komendy, którzy rozpoznali go, gdy ten szedł ulicą. Teraz mężczyzna najbliższy rok spędzi w zakładzie karnym.

Reklama
Poprzedni artykułPracownikom przysługuje refundacja szkieł kontaktowych
Następny artykułLwów znów Polski! – Ukraińska próba zajęcia miasta…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!