Strona główna RZESZÓW Samolot zawrócił z Rumunii i lądował w Jasionce. Pasażer miał problemy z...

Samolot zawrócił z Rumunii i lądował w Jasionce. Pasażer miał problemy z sercem

0
Samolot linii Enter Air, fot. eneterair.pl
Reklama

Portal Nowiny 24 poinformował dziś, że na podrzeszowskim lotnisku w Jasionce doszło do awaryjnego lądowania samolotu pasażerskiego.

Boeing 737-800, należący do przewoźnika Enter Air, wyruszył z Lotniska Chopina w Warszawie o godz. 8.39. Na pokładzie zasiadło 158 osób. Samolot leciał do egipskiej Hurgady. Podczas lotu jeden z pasażerów źle się poczuł i zaczął mieć problemy kardiologiczne.

Reklama

Problemy z pasażerem były na tyle duże, że kapitan wydał decyzję o awaryjnym lądowaniu. Samolot znajdował się nad Rumunią, najbliższe lotnisko znajdowało się właśnie w Jasionce.

Informacja z pokładu samolotu została przekazana do kontrolera w wieży kontroli lotów, a stąd natychmiast do służb bezpieczeństwa portu lotniczego. 15 minut później samolot już lądował na rzeszowskim lotnisku.- podały Nowiny.

Tuż po lądowaniu, na 50-latka z problemami serca czekał zespół medyków, karetka oraz straż ochrony lotniska i lotnicza straż ratowniczo-gaśnicza. Mężczyzna wraz z żoną opuścili pokład samolotu, trafił do szpitala.

Samolot z pozostałymi pasażerami, po dodaniu paliwa do maszyny, powrócił na trasę lotu.

Reklama
Poprzedni artykułZderzenie samochodu ciężarowego z pociągiem osobowym w Leżajsku
Następny artykułStał z pętlą na szyi przywiązaną do barierki. Pomoc nadeszła w ostatniej chwili

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj