Strona główna RZESZÓW Stał z pętlą na szyi przywiązaną do barierki. Pomoc nadeszła w ostatniej...

Stał z pętlą na szyi przywiązaną do barierki. Pomoc nadeszła w ostatniej chwili

0
Reklama

Dzięki szybkiej interwencji rzeszowskich policjantów do szpitala trafił 22-latek. Dyżurny komendy odebrał zgłoszenie o mężczyźnie, który może próbować popełnić samobójstwo. Policyjny patrol sprawdził rejon, skąd pochodziło zgłoszenie. Funkcjonariusze zauważyli mężczyznę z pętlą na szyi, przywiązaną do barierki. Szybko udzieli mu pomocy i wezwali pogotowie.

W nocy z soboty na niedzielę, policjanci zostali zawiadomieni o mężczyźnie, który może próbować targnąć się na swoje życie. Zgłoszenie przekazali, zaniepokojeni jego stanem, znajomi. Ze zgłoszenia wynikało, że 22-letni mieszkaniec województwa małopolskiego wybiegł z samochodu i prawdopodobnie ma myśli samobójcze.

Reklama

Skierowani na miejsce policjanci przeszukali najbliższą okolicę. Po kilku minutach zauważyli wiszącego na barierce mężczyznę z założona na szyi pętlą. Policjanci uwolnili go i ułożyli w pozycji bezpiecznej. Na szczęście 22-latek był przytomny i można z nim było nawiązać kontakt. Funkcjonariusze wezwali załogę pogotowia ratunkowego. Do jej przyjazdu utrzymywali kontakt z 22-latkiem. Mężczyzna został przewieziony do szpitala.

Reklama
Poprzedni artykułSamolot zawrócił z Rumunii i lądował w Jasionce. Pasażer miał problemy z sercem
Następny artykułZasadzili rocznicowy las upamiętniający 100-lecie powstania 20 Pułku Ułanów im. Króla Jana III Sobieskiego

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj