Strona główna BRZOZÓW Są zarzuty dla nastolatków z Brzozowa

Są zarzuty dla nastolatków z Brzozowa

0
Reklama

Brzozowscy policjanci wyjaśniają okoliczności zajścia, do jakiego doszło w rejonie ul. 3 Maja i ul. Pańki. 17-latka przy użyciu niebezpiecznego narzędzia zaatakowała młodszą dziewczynę. 15-latka została lekko ranna. Dwie osoby usłyszały w tej sprawie zarzuty.

W środę przed godz. 13, policjanci zostali poinformowani, że w rejonie ul. 3 Maja i ul. Pańki, doszło do szarpaniny pomiędzy dwiema nastolatkami. Wyjaśniając okoliczności tej sprawy, funkcjonariusze ustalili, że między 15-latką i 17-latką doszło do konfliktu. Problem nastolatek miał zostać wyjaśniony na długiej przerwie następnego dnia.  W umówionym miejscu, oprócz dziewczyn, zebrało się również wiele osób, które obserwowały całe zajście. Doszło do szarpaniny pomiędzy dziewczynami, wskutek czego lekko ranna została młodsza z nich.

Reklama

Policjanci do tej sprawy zatrzymali dwie osoby – 17-latkę i jej równieśnika. Oboje są mieszkańcami powiatu brzozowskiego. Oboje usłyszeli zarzuty.

Dziewczyna odpowie za spowodowanie lekkiego uszczerbku na zdrowiu, przy czym, zarzucany jej czyn, miały charakter chuligański. Natomiast 17-latek usłyszał zarzut udzielenia pomocy w tym przestępstwie. Jego udział polegał na przekazaniu nastolatce niebezpiecznego przedmiotu, którym zaatakowała 15-latkę.

Przestępstwa, jakich dopuścili się młodzi mieszkańcy powiatu brzozowskiego zagrożone są karą do 2 lat pozbawienia wolności.  

Dzisiaj, na wniosek funkcjonariuszy, prokurator wobec 17-latki zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji.

Trwają policyjne czynności mające na celu identyfikację osób, które obserwowały to zajście. Nadzór nad postępowaniem prowadzi Prokuratora Rejonowa w Brzozowie.

Reklama
Poprzedni artykułStal Mielec wygrywa z Pogonią. Trener zapowiedział, że idą świętować [video]
Następny artykułPoszukiwany czerwoną notą Interpolu i ENA „wpadł” w Rzeszowie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!