Strona główna ŁAŃCUT Są wyniki sekcji zwłok zmarłej Joanny R.

Są wyniki sekcji zwłok zmarłej Joanny R.

0
Reklama

Sąd Rejonowy w Łańcucie zastosował trzymiesięczny areszt tymczasowy wobec 38-letniego mieszkańca gminy Łańcut. Mężczyzna podejrzewany jest o zabójstwo 25-latki. Jej ciało zostało odnalezione w sobotę rano, na terenie powiatu łańcuckiego.

W czwartek po godz. 20, dyżurny łańcuckiej komendy otrzymał zgłoszenie o zaginięciu 25-letniej mieszkanki Łańcuta. Z przekazanych informacji wynikało, że kobieta, po godz. 16, wyszła z pracy i pieszo udała się do miejsca zamieszkania. Kiedy nie wróciła do domu, jej bliscy sami rozpoczęli poszukiwania. Nie przyniosły one rezultatu dlatego poprosili o pomoc policjantów.

Reklama

Funkcjonariusze zapoznali się z rysopisem zaginionej i niezwłocznie przystąpili do poszukiwań. Policjanci ustalali świadków i osoby, które mogłyby mieć jakąkolwiek wiedzę na temat miejsca, w którym mogła przebywać kobieta. Sprawdzili monitoringi, okoliczne zarośla przy wykorzystaniu kamery termowizyjnej. W akcji poszukiwawczej brali udział również strażacy ochotnicy oraz przewodnicy z psami z Sekcji Psów Ratowniczych Związku Kynologicznego w Polsce Oddział w Rzeszowie. 

W piątek, łańcuccy policjanci zatrzymali mężczyznę, który mógł mieć związek z zaginięciem 25-letniej mieszkanki Łańcuta.  

W sobotę rano, policjanci odnaleźli ciało zaginionej.

Zebrany w tej sprawie materiał dowodowy pozwolił przedstawić 38-latkowi zarzut zabójstwa 25-latki. Mężczyzna przyznał się do winy.

Dzisiaj, sąd zdecydował o tymczasowym areszcie dla 38-latka. Mężczyzna najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Za zbrodnię zabójstwa grozi mu nawet dożywocie.

Sekcja zwłok dziewczyny wykazała, że przyczyną jej zgonu było uduszenie. Najprawdopodobniej sznurkiem.

W środę pogrzeb zmarłej.

Poprzedni artykułMielecka fontanna potraktowana jak toaleta. Trwa badanie wody
Następny artykułPijany motocyklista przewrócił się na zakręcie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!