Do zakończenia roku, a tym samym największej imprezy 2018 roku zostało nieco ponad miesiąc. Znamy już gwiazdy, z którymi będziemy witać nowy rok na rzeszowskim rynku.

Jak co roku, także i w tym, na rzeszowskim rynku odbędzie się impreza Sylwestrowa, kończąca stary i rozpoczynająca nowy rok. 31 grudnia na rzeszowskim rynku od godz. 21:00 trwać będzie miejski Sylwester, podczas którego wystąpią znakomite postaci.

Gwiazda tegorocznego Sylwestra w Rzeszowie będzie zespół Poparzeni Kawą Trzy, w której skład wchodzą m.in. Wojciech Jagielski, Krzysztof Zasada oraz Jacek Kret. Zespół stworzył hity tj. “To jest do tańca kawałek”, “Byłaś dla mnie wszystkim”, czy “Okrutna, zła i podła”.

Kolejną gwiazdą miejskiej imprezy będzie Landberry, wokalistka, która zasłynęła w muzycznych show w telewizji. Jest wykonawcą utworów tj. “Podpalimy świat” oraz “Ostatni most”.

Na scenie wystąpi także lokalny znany zespół The Freeborn Brothers, piszący o sobie: “Niesiemy Wam chaos! Niesiemy Wam zabawę! Chcemy zabrać Was w podróż do naszego świata, gdzie cygańskie serce spotyka amerykański folk, a punk rock tradycję!”.