Strona główna RZESZÓW Hubert Gromadzki z Podkarpacia o krok od zwycięstwa w Top Model

Hubert Gromadzki z Podkarpacia o krok od zwycięstwa w Top Model

0
Reklama

Chodź od początku programu nie był ulubieńcem ani jury, ani także pozostałych uczestników, to jego aparycja i ciężka praca doprowadziły go do wielkiego finału popularnego show telewizyjnego Top Model. Zajął ostatecznie drugie miejsce, ale jak sam powiedział – czuje się wygrany, gdyż przeszedł wielką, wewnętrzną przemianę.
Hubert Grodzki to 21-latek pochodzący z Rzeszowa, obecnie zamieszkujący Kraków, gdzie studiuje.  Prócz modelingu ma wiele pasji – od 6. roku życia gra na perkusji a obecnie jest członkiem rockowego zespołu „Hearts Hunters”. Fascynuje go także modelarstwo, któremu poświęca bardzo dużo czasu, tworząc figurki i makiety krajobrazu „Śródziemia” ze świata J.R.R. Tolkiena. Kolejnym zamiłowaniem Huberta jest sport, dzięki któremu zapewne zawdzięcza swoją sylwetkę i idealne proporcje. W wolnych chwilach lubi grać także w gry planszowe.
Do udziału w programie zachęciła go mama, która w przeszłości również pasjonowała się modelingiem. Pomimo świetnych warunków fizycznych, doskonałym poruszaniu się po wybiegu oraz świetnym wyglądem na fotografiach, początki Huberta w programie nie były łatwe. Jego pewność siebie i lekceważenie konkurencji niezbyt dobrze wpływały na relacje z innymi uczestnikami oraz na pracę z fotografami i jury. Gorzkie słowa krytyki zadziałały jednak motywująco, czego rezultatem była wewnętrzna przemiana. Podczas finału wspominał o tym niejednokrotnie a ogromne emocje i łzy nie pozwalały mu na swobodne wypowiedzi. W tym wszystkim nie zapomniał jednak o podziękowaniach dla swojej rodziny i jurorów, którym zawdzięcza swój sukces.
Program wygrała Katarzyna Szklarczyk pochodząca z Bukowna, zaś trzecie miejsce zajęła Anna Markowska z Krakowa.

 

Reklama
Reklama