Strona główna KULTURA Rzeszów: Polska Noc Kabaretowa 2018 w sobotę w Hali Podpromie

Rzeszów: Polska Noc Kabaretowa 2018 w sobotę w Hali Podpromie

0
Reklama

Polska Noc Kabaretowa to coroczne widowisko rozrywkowe, które od lat w każdym z kilkudziesięciu miast Polski zbiera kilka tysięcy fanów rozrywki na najwyższym poziomie. W najbliższą sobotę o godzinie 17 kabarety zaprezentują się rzeszowskiej publiczności w Hali Podpromie.

Organizatorzy zapewniają, że tegoroczna Noc Kabaretowa będzie wyjątkowa:

Reklama

Na przekór stereotypom pokażemy, że Polacy potrafią świętować z pompą i na wesoło. Polska od stu lat jest niepodległa! Przez cały rok będziemy przemierzać Polskę z programem przygotowanym specjalnie na tę okoliczność. To wyjątkowa rocznica, którą uczcimy w absolutnie szalony sposób. Jesteśmy niezwykle radosnym, kreatywnym i dumnym narodem i taki też będzie wspólny kabaretowy wieczór, na który serdecznie zapraszamy. Niemal 4 godziny nieprzewidywalnych zwrotów akcji, zaskakujących puent i wspólnego świętowania wraz z czołówką polskiego kabaretu.

Autorem scenariusza Zabawy Stulecia jest Robert Górski. Siódmą już edycję Polskiej Nocy Kabaretowej poprowadzi po raz pierwszy Kabaret Moralnego Niepokoju. W Polskiej Nocy Kabaretowej 2018 wystąpią również: Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących oraz Igor Kwiatkowski.

Poprzedni artykułV Marsz Pamięci Witolda Pileckiego w Stalowej Woli
Następny artykuł100 drzew miododajnych w każdej podkarpackiej gminie