Strona główna RZESZÓW Rzeszów: Już od jutra wielkie koncerty rzeszowskich juwenaliów! Zobacz kto zagra i...

Rzeszów: Już od jutra wielkie koncerty rzeszowskich juwenaliów! Zobacz kto zagra i o której

0
Reklama

Organizatorzy opublikowali już godzinowy harmonogram Wielkiego Finału Koncertowego 26. Rzeszowskich Juwenaliów, który rozpocznie się już jutro i potrwa do soboty (9-11 maja).
Start o godzinie 16:00 na rzeszowskim rynku, skąd o godzinie 18:00 w kierunku miasteczka akademickiego Politechniki Rzeszowskiej wyruszy barwny korowód. W koncertach bezpłatnie udział mogą wziąć uczniowie oraz studenci, pozostali niestety muszą wykupić bilet – jednorazowy bilet w cenie 25 zł.
W tym roku rzeszowskie juwenalia będą prawdziwą petardą! Wystąpi mnóstwo gwiazd i w każdym dniu każdy znajdzie coś dla siebie. Koncerty na scenie głównej rozpoczynać się będą codziennie o godzinie 19:00. Jutro zagrają w kolejności: Mrzonki, Otsochodzi, Mikrokosmos, Nocny Kochanek a na zakończenie Piękni i Młodzi. W piątek wystąpią: Kali, Grupa Made, Daria Zawiałow, Lady Pank, Happysad. Na zakończenie, w sobotę na scenie pojawią się: Paluch, Otava Yo, Krzysztof Cugowski, O.S.T.R., Sławomir.
Oprócz sceny głównej, koncerty jednocześnie odbędą się na Scenie Pewex oraz Scenie Klubowej. Poniżej przedstawiamy godzinowy harmonogram występów.
 
 
 

Reklama