Strona główna RZESZÓW Rzeszów: Już od jutra wielkie koncerty rzeszowskich juwenaliów! Zobacz kto zagra i...

Rzeszów: Już od jutra wielkie koncerty rzeszowskich juwenaliów! Zobacz kto zagra i o której

0
Reklama

Organizatorzy opublikowali już godzinowy harmonogram Wielkiego Finału Koncertowego 26. Rzeszowskich Juwenaliów, który rozpocznie się już jutro i potrwa do soboty (9-11 maja).
Start o godzinie 16:00 na rzeszowskim rynku, skąd o godzinie 18:00 w kierunku miasteczka akademickiego Politechniki Rzeszowskiej wyruszy barwny korowód. W koncertach bezpłatnie udział mogą wziąć uczniowie oraz studenci, pozostali niestety muszą wykupić bilet – jednorazowy bilet w cenie 25 zł.
W tym roku rzeszowskie juwenalia będą prawdziwą petardą! Wystąpi mnóstwo gwiazd i w każdym dniu każdy znajdzie coś dla siebie. Koncerty na scenie głównej rozpoczynać się będą codziennie o godzinie 19:00. Jutro zagrają w kolejności: Mrzonki, Otsochodzi, Mikrokosmos, Nocny Kochanek a na zakończenie Piękni i Młodzi. W piątek wystąpią: Kali, Grupa Made, Daria Zawiałow, Lady Pank, Happysad. Na zakończenie, w sobotę na scenie pojawią się: Paluch, Otava Yo, Krzysztof Cugowski, O.S.T.R., Sławomir.
Oprócz sceny głównej, koncerty jednocześnie odbędą się na Scenie Pewex oraz Scenie Klubowej. Poniżej przedstawiamy godzinowy harmonogram występów.
 
 
 

Reklama
Poprzedni artykułW Rzeszowie uczczono 74. rocznicę zakończenia II wojny światowej
Następny artykułRzeszów: Piotr Gruszka i Marcin Komenda w Asseco Resovii