Strona główna POLITYKA Rolnicy zapowiadają długi protest: „Aż do skutku, aż do zwycięstwa”

Rolnicy zapowiadają długi protest: „Aż do skutku, aż do zwycięstwa” [foto]

0
Reklama

Dziś w Medyce odbyła się konferencja prasowa protestujących rolników, których wspierają przedstawiciele Konfederacji. Podczas medialnego spotkania głos zabrała Anna Bryłka wiceprezes Ruchu Narodowego, rzecznik prasowa Konfederacji, zwracając po raz kolejny uwagę na postulaty protestujących rolników.

Mimo minusowych temperatur, śniegu i wiatru, protestujący nie odpuszczają. W Medyce i Korczowej dzisiaj rozstawiane są kontenery żeby warunki atmosferyczne nam nie doskwierały! Szykujemy się na długi strajk, aż do skutku, aż do zwycięstwa!”- słyszymy od rolników i transportowców.

Reklama

Tomasz Buczek, lider Konfederacji na Podkarpaciu zabrał głos, odpowiadając ukraińskiej dziennikarce na temat wczorajszego incydentu z udziałem ukraińskich przewoźników:

W środę doszło do niezgłoszonej blokady ul. Lwowskiej w Przemyślu przez ukraińskich kierowców. Ubrani w kamizelki odblaskowe nieustannie przechodzili przez przejścia dla pieszych. Sytuację opanowała dopiero policja.

Zobaczcie zdjęcia z Medyki, gdzie protestują rolnicy, a dziś dostarczono im kontener, który umożliwi protestowanie w lepszych warunkach niż namiot.

Reklama
Poprzedni artykułŻołnierze z wizytą u weteranki AK z okazji setnych urodzin
Następny artykułElektryczny samochód z papierosowym napędem

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!