Strona główna WIADOMOŚCI Przez rok kradł materiały wodno-kanalizacyjne ze składu budowlanego

Przez rok kradł materiały wodno-kanalizacyjne ze składu budowlanego

0
Reklama

Policjanci z Sokołowa Małopolskiego zatrzymali podejrzanego o kradzież materiałów budowlanych wodno-kanalizacyjnych. Podczas przeszukania na posesji 66-latka, funkcjonariusze znaleźli skradzione przedmioty. Odzyskane mienie o wartości ponad 2 tys. złotych policjanci zwrócili pokrzywdzonemu, a podejrzany usłyszał zarzut kradzieży.

Policjanci z komisariatu w Sokołowie Małopolskim, wyjaśniali okoliczności kradzieży elementów służących do wykonywania instalacji wodno-kanalizacyjnych. Nieznany sprawca, ze składu materiałów budowlanych, znajdującej się na prywatnej posesji kradł elementy instalacyjne. Do tego procederu dochodziło od niemal roku, a ostatnią kradzież policjanci odnotowali w ubiegłym tygodniu.Pracujący nad sprawą policjanci wytypowali podejrzewanego mężczyznę. To 66-letni mieszkaniec gminy. W ubiegły piątek zjawili się w miejscu jego zamieszkania. 66-latek zaprzeczył, aby miał związek z kradzieżami. Jednak podczas przeszukania funkcjonariusze znaleźli na jego posesji elementy instalacji wodno-kanalizacyjnej.
Pokrzywdzony potwierdził, że są one jego własnością. Wartość odzyskanego mienia to ponad 2 tys. złotych. Przedmioty zostały zabezpieczone i przekazane właścicielowi. 66-latek usłyszał zarzut kradzieży i przyznał się do winy.
Za kradzież grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Reklama
Reklama