Strona główna KOLBUSZOWA Przeprowadzał rower przez jezdnie. Został śmiertelnie potrącony

Przeprowadzał rower przez jezdnie. Został śmiertelnie potrącony

0
Reklama

Kolbuszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do jakiego doszło wczoraj po południu w Widełce. Kierująca renaultem potrąciła przechodzącego przez jezdnię mężczyznę prowadzącego rower. 42-letni pieszy zginął na miejscu.


Do wypadku doszło wczoraj około godz. 17.30 w Widełce, na odcinku drogi krajowej nr 9 relacji Rzeszów – Kolbuszowa. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca renaultem clio, 65-letnia mieszkanka gminy Kolbuszowa jadąc w kierunku Kolbuszowej, potrąciła mężczyznę przechodzącego przez jezdnię, poza przejściem dla pieszych.42-letni mieszkaniec gminy Kolbuszowa prowadził rower. Mężczyzna zmarł na miejscu. Kierująca autem osobowym nie odniosła obrażeń. Była trzeźwa.
Na miejscu wypadku pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Funkcjonariusze wykonali oględziny i dokumentację fotograficzną. Decyzją prokuratora ciało mężczyzny zabezpieczono do badań sekcyjnych.
Trwa wyjaśnianie szczegółowych okoliczności wypadku.
 
Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę. Przypominamy, że przestrzeganie przepisów ruchu drogowego, a także stosowanie się do podstawowych zasad bezpieczeństwa w znaczący sposób pomoże zwiększyć nasze bezpieczeństwo na drodze. 
Wczoraj na podkarpackich drogach doszło do jeszcze jednego tragicznego w skutkach wypadku:

Tragedia na drodze w Brzózie Królewskiej. Nie żyje dwóch młodych mężczyzn

Reklama
Reklama