Strona główna SANOK Przemycał papierosy przez zieloną granicę. Usłyszał zarzuty

Przemycał papierosy przez zieloną granicę. Usłyszał zarzuty

0
Reklama

Dzięki wspólnej pracy funkcjonariuszy z placówki SG w Sanoku, śledczych z komendy Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej oraz Prokuratury Okręgowej w Krośnie udało się postawić zarzuty 41-letniemu ob. RP. Mężczyzna jest podejrzany o przemyt papierosów przez zieloną granicę.

W październiku ubiegłego roku funkcjonariusze Straży Granicznej z Sanoka ujawnili 4980 paczek  papierosów bez znaków polskiej akcyzy. Nielegalny towar o szacunkowej wartości blisko 75 tys. złotych został zrzucony z niskiej wysokość ze statku powietrznego, który przyleciał z terytorium Ukrainy. Funkcjonariusze dokładnie sprawdzili pobliski teren i nieopodal miejsca zrzutu znaleźli zaparkowany w lesie samochód. W miejscu zdarzenia nie odnaleziono jednak żadnych osób.

Rozpoczął się długi proces śledztwa.  W wyniku prowadzonych czynności przez funkcjonariuszy z placówki SG w Sanoku, Wydziału Operacyjno-Śledczego Bieszczadzkiego Oddziału SG oraz Prokuratury Okręgowej w Krośnie udało zebrać się potrzebny materiał dowodowy i ustalić podejrzanego. 41-letni mieszkaniec powiatu sanockiego usłyszał zarzut organizowania przemytu towarów akcyzowych.  Za to przestępstwo grozi mu wysoka grzywna, nawet do 100 tys. złotych.

Reklama
Reklama
Poprzedni artykułDachował mazdą, był pijany i bez uprawnień
Następny artykułStracił przytomność po zażyciu narkotyków i alkoholu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!