Strona główna WIADOMOŚCI Prezydent Andrzej Duda 11 listopada pojawi się na V Ognisku Patriotyzmu w...

Prezydent Andrzej Duda 11 listopada pojawi się na V Ognisku Patriotyzmu w Stalowej Woli

0
Reklama

11 listopada 2017 r. (sobota) o godz. 19.00 w Stalowej Woli Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda weźmie udział w V Ognisku Patriotyzmu z okazji 99. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.


Prezydent Andrzej Duda pojawi się w Stalowej Woli najprawdopodobniej ok. godz. 19, po zakończeniu obchodów Narodowego Święta Niepodległości w Warszawie. Podczas spotkania planowane jest wystąpienie Prezydenta RP.
Obchody V Ogniska Patriotyzmu planowane są na Placu Piłsudskiego przed Miejskim Domem Kultury od godziny 17.00. Przebieg wydarzenia będzie podobny do tego co było w ubiegłych latach.
11 listopada, inaugurowane są obchody roku 2018, rokiem Jubileuszu 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości. W maju tego roku Sejm uchwalił przez aklamację przyszły rok, rokiem Jubileuszu 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości. Dla Stalowej Woli to szczególna okazja, bo w tym roku obchodzone jest 80-lecie Centralnego Okręgu Przemysłowego, a od ostatniej wizyty urzędującego prezydenta Polski w hutniczym mieście minęło 79 lat.
źr. prezydent.pl, echodnia.eu, fot. stalowawola.pl

Reklama
Poprzedni artykułGminy ustalą gdzie kupimy alkohol
Następny artykułNie będzie wyburzenia pomnika komunistycznego aparatczyka