Strona główna TARNOBRZEG Motocyklista zatrzymany. Jechał 195 km/h przy ograniczeniu 70 km/h

Motocyklista zatrzymany. Jechał 195 km/h przy ograniczeniu 70 km/h

0
Zdjęcie ilustracyjne
Reklama

Nadmierna prędkość, to wciąż jedna z głównych przyczyn tragicznych w skutkach zdarzeń drogowych. Dlatego nie ma taryfy ulgowej dla kierowców, którzy nie stosują się do ograniczeń prędkości – zwłaszcza w obszarze zabudowanym. Policjanci ruchu drogowego z grupy SPEED zatrzymali wczoraj 33-letniego motocyklistę, który przy ograniczeniu do 70 km/h, pędził z prędkością 195 km/h.

Wczoraj przed godz. 16, policjanci ruchu drogowego z grupy SPEED patrolowali drogę wojewódzką nr 871, relacji Stalowa Wola – Tarnobrzeg – Mielec. Mundurowi podczas kontroli pojazdów przy ulicy Wisłostrada, zauważyli poruszający się z dużą prędkością motocykl. Funkcjonariusze ruszyli za motocyklistą.

Reklama

Kierowca w dalszym ciągu jechał z nadmierną prędkością, popełniając szereg wykroczeń – na skrzyżowaniu wyprzedzał inne pojazdy, nie używał kierunkowskazów podczas zmiany pasów ruchu. Policjanci zatrzymali motocyklistę. 33-latek jechał motocyklem w obszarze zabudowanym z prędkością 195 km/h.

Mężvzyzna został ukarany trzema mandatami na łączną sumę 3 600 złotych i 29 punktami karnymi.

Funkcjonariusze po raz kolejny apelują o rozważną i odpowiedzialną jazdę oraz o stosowanie się do ograniczeń prędkości. Droga nie jest miejscem do brawury, a stosowanie się do ustalonych przepisów, pozwoli nam bezpiecznie wrócić do naszych domów.

Reklama
Poprzedni artykułPożar w Nowej Wsi. Spłonęły zwierzęta gospodarskie
Następny artykułWysokie zwycięstwo Stali Mielec z Zagłębiem Lubin [video]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!